Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

MR.TEA supportem Braci Figo Fagot w Stodole!

Już tylko miesiąc dzieli nas od występu Braci Figo Fagot w Warszawie! 6 października w Klubie Stodoła nie zabraknie legendarnej „Bożenki”, „Pisarza Miłości”, „Ooooo kończy się już noc” i wielu innych hitów. Jako support wystąpi formacja MR.TEA.
           
MR.TEA to grupa pięciu zwariowanych kumpli, których połączyła wspólna zajawka – granie ciężkiej muzy i agresywnych riffów przeplatanych schizowymi melodiami. Muzyka Pana Herbatki to powrót do korzeni NU Metalu, w czasy kiedy na scenie królowały takie zespoły jak KoRn, Deftones, Slipknot czy Rage Against the Machine.

Zespół powstał w 2016 roku w Poznaniu i wtedy także ukazał się ich album demo „Tea Time”. Do tej pory udało im się zagrać kilkadziesiąt koncertów, na których dzielili scenę z takimi kapelami jak HOPE, Materia, The Sixpounder, Yerlam, Bracia Figo Fagot, Infected Rain.

Herbaciarze:
#1 Szymon ‚Size’ Rozmiarek – guitars
#2 Igor ‚SaYko’ Sikora – guitars
#3 Adrian Woroch – vocals
#4 Mikołaj ‚Vinni’ Wróblewski – drums
#5 Bartosz ‚Siwy’ Siejak – bass

6 października 2017
Warszawa, Klub Stodoła

 

Koncerty – najciekawsze informacje o występach polskich i zagranicznych artystów na warszawskich scenach. Od rocka po jazz i muzykę klasyczną. Kameralne koncerty i masowe występy. Informacje o biletach i promocjach. Darmowa baza koncertów. Zobacz jakie wydarzenia odbędą się w Warszawie! Blog WaszaWawa jako pierwszy publikuje informacje o koncertach w Warszawie. Dzięki niemu dowiesz się gdzie i kiedy odbędą się koncerty Twojego ulubionego artysty. Dowiesz się gdzie i za ile kupisz bilety na koncert. WaszaWawa to darmowa baza najważniejszych informacji na temat muzycznych imprez w Warszawie. Poznaj najciekawsze miejsca w Warszawie, zaplanuj koncertowy weekend, zobacz gdzie wybierzesz się na hitowe filmy lub gdzie zobaczysz rewelacyjne spektakle. Dotknij miasta, które tętni cały czas życie