Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

eden włodarzewska opinie

Eden Włodarzewska – nowe oświetlenie zatopione w zieleni

Eden Włodarzewska to miejsce, w którym życie nabiera barw. Zatopione w zieleni, a jednocześnie otwarte na świat. Przyjazne dla singli i dla całych rodzin. Pogodne i towarzyskie. Jedyne w swoim rodzaju. Osiedle składać się będzie z 6 kameralnych domów w zabudowie szeregowej oraz trzypiętrowego budynku wielorodzinnego oferującego 91 przestronnych mieszkań

Eden Włodarzewska to bogactwo możliwości. Wszystko, czego potrzebujesz na co dzień, masz w zasięgu ręki – są tu sklepy, centra handlowe (CH Reduta, Blue City), szkoły, przedszkola, place zabaw i przychodnie lekarskie. Relaks i rozrywka to domena znajdującego się nieopodal Parku Szczęśliwickiego. Jego wielką atrakcją jest całoroczny stok narciarski na Górce Szczęśliwickiej, odkryte baseny, place zabaw i korty tenisowe. Dużą popularnością cieszą się także okoliczne restauracje i kawiarnie. Odmienny od Parku Szczęśliwickiego charakter posiada sąsiadujący z inwestycją Fort Szczęśliwice.

 eden włodarzewska rynek pierwotny

Eden Włodarzewska to miejsce, gdzie natura i historia splotły się, tworząc zupełnie wyjątkową przestrzeń – całkowicie na uboczu, poza miejskim nurtem. EDEN przynosi wytchnienie i spokój. Wystarczy jednak spojrzeć w kierunku centrum – zaskoczy nas, jak niedaleko znajduje się szpica Pałacu Kultury i Nauki. I faktycznie stąd do serca stolicy jest wyjątkowo blisko. Szybkiemu przemieszczaniu się sprzyja infrastruktura komunikacyjna – do najbliższego przystanku autobusowego dojdziesz w 2 minuty, do dworca, z którego kursują pociągi na lotnisko i do centrum, w 5 minut.

 nowe mieszkania włodarzewska

Eden Włodarzewska to 6 kameralnych domów w zabudowie szeregowej oraz trzypiętrowy budynek wielorodzinny oferujący 91 przestronnych mieszkań. Domy to oryginalne, współczesne rezydencje, gwarantujące najwyższy komfort i jakość bez kompromisów. Każdy wyposażony jest w prywatny garaż, dwa tarasy oraz 3 piętra przestrzeni mieszkalnej. W pokoju dziennym na parterze każdego z domów zaplanowano kominki.Budynek wielorodzinny oferuje szeroki wybór mieszkań. Każde z nich charakteryzuje się doskonałym układem pomieszczeń i optymalnym doświetleniem naturalnym światłem. Części wspólne budynku mają kameralny, przyjazny charakter. Mieszkańcom zapewniono podziemny garaż na 113 miejsc parkingowych.

 nowe inwestycje w warszawie

Eden Włodarzewska to przestrzeń wyłączona z ruchu samochodowego. Auta korzystają z podziemnego parkingu. Wiedzie do niego wjazd z ulicy. Rowerzyści posiadają do dyspozycji parkingi rowerowe zlokalizowane w pobliżu wjazdów na teren osiedla (dla mieszkańców i ich gości). Ponadto w budynku zaplanowano pomieszczenia do przechowywania jednośladów (aneksy rowerowe).

Wszystkie elementy budynku inwestycji Eden Włodarzewska, wystawione na intensywne użytkowane lub narażone na uszkodzenia zabezpieczono za pomocą odbojników, listew, materiałów ochronnych amortyzujących, a także innych rozwiązań właściwych dla danego miejsca. Przekłada się to na zredukowanie poziomu eksploatacji oraz zminimalizowanie ewentualnych kosztów remontów.

 mieszkanie na sprzedaż

Dużym ułatwieniem dla osób niedowidzących i osób z trudnościami poruszania się są zainstalowane w windach systemy akustyczne oraz odpowiednio dobrana kolorystyka nawierzchni dla pieszych. Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw dla dzieci z bezpieczną nawierzchnią wykonaną z naturalnych materiałów oraz z urządzeniami rozwijającymi ich sprawność ruchową.

Mieszkanie na sprzedaż nowe budownictwo apartamenty w warszawie

Budynki zaprojektowano w oparciu o zaawansowaną analizę komputerową – tak, by każdy z lokali zapewniał jego mieszkańcom optymalne doświetlenie światłem słonecznym, komfort termiczny oraz wysoką efektywność energetyczną. Osiedle Eden Włodarzewska zaprojektowano z myślą o harmonijnym współistnieniu ludzi i przyrody. Duża ilość terenów zielonych skomponowanych z wielu gatunków rodzimych roślin o wysokiej odporności na warunki klimatyczne i pogodowe ma sprzyjać lokalnej faunie i florze, a przez to wpływać korzystnie na zróżnicowanie biologiczne. Bezpośrednie otoczenie budynków zagospodarowano estetyczną roślinnością. Kolejnym krokiem będzie instalacja budek dla owadów zapylających i ptaków.

Teren inwestycji Eden Włodarzewska zakłada efektywną gospodarkę wodną. Zastosowane rozwiązania pozwalają na wykorzystywanie wód deszczowych do bieżącego nawadniania roślinności. Części wspólne przed wejściami do budynku zdobi roślinność w donicach.

Rynek nieruchomości w Warszawie to prawdziwa dżungla. Co chwilę pojawiają się plany na nowe inwestycje w Warszawie. Rynek pierwotny i rynek wtórny pełen jest ofert mieszkaniowych. potrzebne Ci są rekomendacje gdzie kupić mieszkanie? Szukasz informacji gdzie budują się nowe mieszkania w Warszawie? A może interesuje Cie wynajem mieszkania w Warszawie? Ten dział jest dla Ciebie. WaszaWawa.pl to nie tylko blog o kulturze i ludziach w stolicy. To również informacje o tym gdzie wynająć mieszkanie w Warszawie. To dział w którym w przystępny i przejrzysty sposób mówię o tym co nowego buduje się w Warszawie. Dzięki WaszaWawa.pl dowiesz się gdzie powstają nowe osiedla i gdzie warto kupić mieszkanie. Na bieżąco będziesz mógł śledzić rynek mieszkaniowy w Warszawie i podjąć decyzję czy warto wynająć mieszkanie w Warszawie. Rynek nieruchomości w Warszawie to nie tylko mieszkanie do wynajęcia czy mieszkanie na sprzedaż. To również najlepsze biura w Warszawie, miejskie przestrzenie które zasługują na pokazanie na blogu WaszaWawa.pl Na blogu pojawiać będą się również ciekawe projekty architektoniczne, architektura Warszawy i miejsca w których warto spędzić wolny czas w Warszawie.