Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

dom pod szóstką dom pod 6

Dom pod szóstką. Sady Żoliborskie z inwestycją mieszkalną od Napollo.

Dom pod Szóstką powstaje na warszawskim Żoliborzu i doskonale wpisuje się w klimat dzielnicy – najmniejszej i jednocześnie jednej z najpiękniejszych w Warszawie. Do dziś Żoliborz emanuje niepowtarzalną atmosferą dawnej stolicy, a nowoczesne budownictwo nawiązuje do estetyki opartej na prostocie formy i wyważonych proporcjach.

Żoliborz to miejsce, które przyciąga ludzi aktywnych, kochających barwne miejskie życie, warszawską inteligencję i artystów, których spotkać można w wielu urokliwych żoliborskich kawiarniach i restauracjach. Uwodzi ciszą, malowniczymi uliczkami i wszechobecną zielenią.

dom pod szóstką cena

Żoliborz to miejsce, gdzie kwitnie życie towarzyskie. Modne kawiarnie i stylowe restauracje zlokalizowane są nie tylko przy ul. Burakowskiej, pl. Wilsona czy pl. Inwalidów, ale również w osiedlowych uliczkach. Dzielnica tętni życiem dzięki cyklicznym wydarzeniom kulturalnym rozrywkowym i gastronomicznym.

Infrastruktura w tej części dzielnicy jest dobrze rozwinięta i zapewnia dogodny dostęp do przedszkoli, szkół i placówek zdrowia. Mieszkańcy mają także do dyspozycji popularne centra handlowe, jak Arkadia czy Dom Mody Klif, punkty usługowe oraz kluby fitness.

Idealne miejsce do życia to nie tylko starannie wybrane i urządzone mieszkanie w atrakcyjnym budynku, ale także przyjazna okolica. Żoliborz, choć sąsiaduje z centrum miasta, stanowi jednocześnie doskonałe miejsce relaksu zarówno dla aktywnych singli, par, jak i rodzin z dziećmi. Nie brakuje tu terenów zielonych, idealnych na poranny jogging czy popołudniowy spacer – parków, skwerów i placów zabaw. W bezpośrednim i dalszym sąsiedztwie znajdują się m.in. Sady Żoliborskie, park Olszyna i Lasek na Kole.

 dom pod szóstką warszawa sprzedaż

Dom pod szóstką to niewysoki, zaledwie trzypiętrowy budynek utrzymany jest w neutralnych barwach. Swoją skalą i architekturą harmonijnie wpisuje się w historyczną zabudowę Żoliborza. Zaprojektowany został na planie liczby siedem, której ramiona stanowią ramę dla wewnętrznego, dyskretnie ogrodzonego, zielonego dziedzińca z terenem rekreacyjnym. Od strony ulicy do budynku prowadzi reprezentacyjne wejście z przestronnym lobby. W podziemnej części znajdują się garaż oraz komórki lokatorskie.

Otoczenie i kameralny charakter inwestycji Dom pod Szóstką zapewniają niezbędny spokój i odpoczynek, a jego lokalizacja – komfort mieszkania w pobliżu centrum. W Domu pod Szóstką mieści się 105 komfortowych mieszkań o starannie zaprojektowanych rozkładach wnętrz. Większość z nich to lokale dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 40 do 80 m², ale w ofercie nie brakuje również kawalerek i większych metraży.

Mieszkania znajdujące się na parterze mają dostęp do ogródków, zaś te zlokalizowane na piętrach posiadają loggie lub balkony. Przeszklenia okienne sięgające od podłogi do sufitu gwarantują swobodny dostęp światła dziennego. Dzięki ponadstandardowej wysokości 2,75m mieszkania dają poczucie większej przestrzeni.

  dom pod szóstką mieszkania na sprzedaż

Rynek nieruchomości w Warszawie to prawdziwa dżungla. Co chwilę pojawiają się plany na nowe inwestycje w Warszawie. Rynek pierwotny i rynek wtórny pełen jest ofert mieszkaniowych. potrzebne Ci są rekomendacje gdzie kupić mieszkanie? Szukasz informacji gdzie budują się nowe mieszkania w Warszawie? A może interesuje Cie wynajem mieszkania w Warszawie? Ten dział jest dla Ciebie. WaszaWawa.pl to nie tylko blog o kulturze i ludziach w stolicy. To również informacje o tym gdzie wynająć mieszkanie w Warszawie. To dział w którym w przystępny i przejrzysty sposób mówię o tym co nowego buduje się w Warszawie. Dzięki WaszaWawa.pl dowiesz się gdzie powstają nowe osiedla i gdzie warto kupić mieszkanie. Na bieżąco będziesz mógł śledzić rynek mieszkaniowy w Warszawie i podjąć decyzję czy warto wynająć mieszkanie w Warszawie. Rynek nieruchomości w Warszawie to nie tylko mieszkanie do wynajęcia czy mieszkanie na sprzedaż. To również najlepsze biura w Warszawie, miejskie przestrzenie które zasługują na pokazanie na blogu WaszaWawa.pl Na blogu pojawiać będą się również ciekawe projekty architektoniczne, architektura Warszawy i miejsca w których warto spędzić wolny czas w Warszawie.