Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

nieruchomości warszawa

Nowe mieszkania na Mokotowie Rusza budowa Cristal Park Residence!

Projekt Cristal Park Residence to kolejne z przedsięwzięć mieszkaniowych APM Development, jakie budowane jest na warszawskim Mokotowie. Inwestycja zlokalizowana jest w sąsiedztwie ul. Pory, na tyłach torów łyżwiarskich Stegny, w odległości kilkuset metrów od Alei Gen. Sikorskiego, w bardzo atrakcyjnej, zielonej i cichej części dzielnicy.

nieruchomości w warszawie

Kompleks mieszkalny Cristal Park Residence to inwestycja składająca się z czterech eleganckich dwupiętrowych budynków, w których znajdzie się kilkadziesiąt niezwykle przestronnych i komfortowych mieszkań o powierzchni od 50 do 150 m kw., z bardzo efektownymi tarasami, loggiami. Pod osiedlem przewidziano garaże podziemne z miejscami postojowymi.

mieszkania na sprzedaż mokotów

sprzedaż mieszkań warszawa

Dodatkowo Cristal Park Residence będzie kompleksem mieszkalny składający się z dwupiętrowych budynków, w których znajdzie się kilkadziesiąt  mieszkań. W budynkach znajdą się lokale w powierzchniach od 113 do 155 m kw., z bardzo efektownymi tarasami, loggiami.

Budynki będą dostępne z użytkowymi dachami w formie tarasów, gdzie znajdą się okazałe ogrody, z których będą mogli korzystać mieszkańcy. Nowoczesna i elegancka forma architektoniczna budynków to element, który będzie doskonale współgrać z najbliższym otoczeniem.

nieruchomości waszawawa

nieruchomości warszawa

Kompleks mieszkaniowy Cristal Park Residence będzie zamknięty i monitorowany. Obiekty rekreacyjno-sportowe, trasy rowerowe oraz rozległe tereny zielone zapewnią możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu.

Centra handlowo-rozrywkowe Galeria Mokotów i Sadyba Best Mall ułatwią zakupy i spędzenie czasu z rodziną. Szybka komunikacja z Centrum i innymi dzielnicami Warszawy będzie możliwa dzięki siatce ulic szybkiego ruchu oraz bliskiej okolicy pierwszej linii metra

mieszkania warszawa

 

Rynek nieruchomości w Warszawie to prawdziwa dżungla. Co chwilę pojawiają się plany na nowe inwestycje w Warszawie. Rynek pierwotny i rynek wtórny pełen jest ofert mieszkaniowych. potrzebne Ci są rekomendacje gdzie kupić mieszkanie? Szukasz informacji gdzie budują się nowe mieszkania w Warszawie? A może interesuje Cie wynajem mieszkania w Warszawie? Ten dział jest dla Ciebie. WaszaWawa.pl to nie tylko blog o kulturze i ludziach w stolicy. To również informacje o tym gdzie wynająć mieszkanie w Warszawie. To dział w którym w przystępny i przejrzysty sposób mówię o tym co nowego buduje się w Warszawie. Dzięki WaszaWawa.pl dowiesz się gdzie powstają nowe osiedla i gdzie warto kupić mieszkanie. Na bieżąco będziesz mógł śledzić rynek mieszkaniowy w Warszawie i podjąć decyzję czy warto wynająć mieszkanie w Warszawie. Rynek nieruchomości w Warszawie to nie tylko mieszkanie do wynajęcia czy mieszkanie na sprzedaż. To również najlepsze biura w Warszawie, miejskie przestrzenie które zasługują na pokazanie na blogu WaszaWawa.pl Na blogu pojawiać będą się również ciekawe projekty architektoniczne, architektura Warszawy i miejsca w których warto spędzić wolny czas w Warszawie.