Loading Posts...

BUM BUM ORKeSTAr na 15 urodziny Banjaluki.

Wielkimi krokami zbliżają się 15 urodziny warszawskiej Banjaluki – zapewne wielu z Was zna ją bądź kojarzy z ulicy Puławskiej. To właśnie na Mokotowie rozpoczęła się historia tej kultowej bałkańskiej miejscówki, która gości od kilku lat w samym centrum Warszawy – przy ulicy Szkolnej 2/4. To właśnie pod ten adres od dłuższego przyciągają teraz tłumy fanów banjaluckiego klimatu.

15 urodziny Banjaluki to nie przelewki. Mamy świadomość, że ta impreza powinna być najmocniejsza ever!  Kto był w którąkolwiek sobotę czy piątek, wie że to trudne zadanie.  Dlatego w Banjaluce solidne wsparcie tego wieczoru zapewni Wam BUM BUM ORKeSTAR, którzy wspólnie z Wami celebrować będą nie tylko URO ale i bałkańskiego Sylwestra.

Bałkańskie brzmienia Bum bum uzupełni Didżej Woj !
data 12.01.2018 godzina: 21:00

BUM BUM ORKeSTAR zespól tworzy siedmiu muzyków, każdy jest specjalistą od swojego instrumentu. Chłopaki wspólnie tworzą niespotykane w Polsce brzmienie rodem z serbskiego wesela, czy bułgarskiej knajpy. Każdy z nich jest z innej muzycznej bajki, dlatego w ich utworach słychać wpływy klezmerskie, tradycyjne Polskie, Kurpiowskie, Warszawskie a nawet współczesne klubowe brzmienia.


Leave a Comment