Loading Posts...

Bovska otwiera wakacyjny cykl koncertów w letnim ogrodzie ISKRY!

5 sierpnia, w letnim ogrodzie Iskry wystąpi wyjątkowa wokalistka, czyli Bovska.  Jej koncert otwiera, wakacyjny cykl muzyczny. Tego wydarzenia nie można przegapić! Gwarantuje Wam, że… będzie iskrzyć!

BOVSKA, czyli Magda Grabowska-Wacławek, szturmem i z wielkim przytupem wdarła się na polską scenę muzyczną. Nie bez kozery została okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutów muzycznych roku 2016. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty „Kaktus” został wyprzedany 2 dni po premierze, a utwory z tej płyty jeszcze przed premierą biły rekordy popularności w Internecie. Do dziś odtworzono je ponad 10 MILIONÓW razy. Artystka może pochwalić się Złotą Płytą za sprzedaż̇ ponad 10 000 egzemplarzy singla „Kaktus” oraz nominacją do nagrody FRYDERYK 2017 w kategorii Debiut Roku.

Zaledwie rok od premiery swojej pierwszej płyty, Bovska zaprezentowała drugi album – „Pysk”. To energia i haj. Ciemność i światło, w połączeniu z lekkością i rytmicznością beatu. Łagodność wokali, które jednak często nieoczekiwanie tną na ostro. To świat oglądany przez pryzmat wyobrażeń i humoru, czasem z przymrużeniem oka. A chwilami bardziej na poważnie, choć z dystansem. „Pysk” to kontrasty, wycieczki na kosmodrom, intymność ciała, miłość i kochanie. „Pysk” to wreszcie wybuch koloru i sposób zmierzenia się z rzeczywistością, poprzez spoglądanie na świat i ludzi przez pryzmat piosenek. Nie zawsze o sobie. A to wszystko w oparach gęstego warszawskiego smogu, gdzie czasem można dostać w pysk. Podobnie jak w przypadku albumu „Kaktus”, Bovska jest współautorką̨ swojej nowej płyty, którą stworzyła we współpracy z Janem Smoczyńskim. Będzie to pierwszy warszawski, plenerowy koncert wokalistki, po wydaniu nowej płyty.


Leave a Comment