Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

bohema praga mieszkania

Praska Bohema nie zwalnia tempa. W tle wystawa historyczna.

14 czerwca 2018 odbyła się uroczystość symbolicznego wkopania pierwszej łopaty inwestycji Bohema – Strefa Praga, mimo, że pierwsze prace budowlane rozpoczęły się jeszcze w kwietniu tego roku. Kto jeszcze nie wie, to informuje, że w industrialnych obiektach po dawnej fabryce Pollena Uroda oraz nowo wybudowanych budynkach wzrasta koncept urbanistyczny łączący historię z nowoczesnością.

bohema praga ceny

Tego samego dnia na terenie budowy Bohema – Strefa Praga, przy ul. Szwedzkiej 20. odbyła się premiera albumu i wystawy historycznej. Wystawa obejmuje zarys historyczny od czasów powstania Pragi, przez okres rozwoju fabryk przy ul. Szwedzkiej aż do roku 2022, w którym to zostanie zakończony proces budowy nowych budynków oraz rewitalizacji istniejących w ramach Bohema – Strefa Praga.

bohema szwedzka lofty

bohema praga cena

Wystawa pt: Bohema- Strefa Praga. Historia, która trwa to ok. 40 unikalnych archiwalnych fotografii uzupełnionych o zdjęcia i wizualizacje budynków po dawnych fabrykach znajdujących się na tym terenie przed i po rewitalizacji.

W pierwszym kwartale 2020 roku na terenie inwestycji Bohema – Strefa Praga powstaną w 303 mieszkania w 3 budynkach. W drugiej połowie 2018 roku rozpoczną się prace rewitalizacji starych pofabrycznych obiektów również wchodzących w skład etapu I całej inwestycji.

okam bohema ceny

bohema warszawa

nieruchomości warszawa

Na powierzchni ok. 4,3 ha znajdą się mieszkania, lokale komercyjne oraz biurowce ze strefami co-workingowymi. Na placu wokół komina powstanie ogólnodostępna przestrzeń przeznaczona na aktywność artystyczną, np. koncerty, spektakle, kino, eventy. Swoje miejsce znajdą tu również lokalni przedsiębiorcy, producenci i rzemieślnicy.

Bohema to miejsce, które zagwarantuje swoim mieszkańcom, najemcom i gościom wszystkie niezbędne udogodnienia oraz moc atrakcji w zakresie kultury i rozrywki.

bohema praga ceny mieszkań

bohema praga opinie

 

Rynek nieruchomości w Warszawie to prawdziwa dżungla. Co chwilę pojawiają się plany na nowe inwestycje w Warszawie. Rynek pierwotny i rynek wtórny pełen jest ofert mieszkaniowych. potrzebne Ci są rekomendacje gdzie kupić mieszkanie? Szukasz informacji gdzie budują się nowe mieszkania w Warszawie? A może interesuje Cie wynajem mieszkania w Warszawie? Ten dział jest dla Ciebie. WaszaWawa.pl to nie tylko blog o kulturze i ludziach w stolicy. To również informacje o tym gdzie wynająć mieszkanie w Warszawie. To dział w którym w przystępny i przejrzysty sposób mówię o tym co nowego buduje się w Warszawie. Dzięki WaszaWawa.pl dowiesz się gdzie powstają nowe osiedla i gdzie warto kupić mieszkanie. Na bieżąco będziesz mógł śledzić rynek mieszkaniowy w Warszawie i podjąć decyzję czy warto wynająć mieszkanie w Warszawie. Rynek nieruchomości w Warszawie to nie tylko mieszkanie do wynajęcia czy mieszkanie na sprzedaż. To również najlepsze biura w Warszawie, miejskie przestrzenie które zasługują na pokazanie na blogu WaszaWawa.pl Na blogu pojawiać będą się również ciekawe projekty architektoniczne, architektura Warszawy i miejsca w których warto spędzić wolny czas w Warszawie.