Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Banjaluka warszawa

Banjaluka Kafana zagości na Szkolnej

W najbliższy piątek 15 września uwielbiana przez wszystkich Banjaluka przy Szkolnej 2/4 zamieni się w prawdziwą bałkańską kafanę!

Z czym powinna Wam się kojarzyć kafana? Z bałkańską miejscówką, gdzie kawa i alkohol leją się strumieniami! Nie brakuje muzyki na żywo i tańców!

Banjaluka

W drugiej już edycji kafany Banjaluka nawiąże do Rostilijady – słynnego leskovackiego festiwalu grilla, na którym upieczono największą pljeskavicę na świecie! Szef Kuchni Olaf Michalczyk i jego ekipa zrobią największą pljeskavicę w Warszawie!

Jak mówią organizatorzy – postanowiliśmy zorganizować Kafanę by powrócić do prawdziwego DNA restauracji, czyli Bałkanów, historii regionu jak i charakterystycznych wydarzeń.

Kafana to miejsce, w którym pije się kawę i dużo alkoholu – głównie rakiji. W sobotę ogródek Banjaluki nabierze przaśnego wystroju – pierwsze skrzypce zagrają ceraty w kratkę na stołach, plastikowe owoce. Grać będzie muzyka na żywo, generalnie biesiada!

Co w planach?

W skrócie:
Bałkańska muzyka na żywo

– nauka tańców bałkańskich w wykonaniu Wojtka i Blanki z Teatru Pijana Sypialnia
– pljeskavica gigant
– bałkanśkie piwa, wina i rakija
– wspólny toast

Bardziej bałkańsko się nie da!
Start o 19:00 w Banjaluckim ogródku.

 

Zastanawiasz się gdzie zjeść w Warszawie? Poznaj sprawdzone restauracje w Warszawie. Gdzie zjeść w warszawie po 22 lub gdzie w Warszawie na piwo. Niezależne opinie, recenzje i oceny. Tylko sprawdzone restauracje w Warszawie. Nie czekaj! Poznaj i dziel się rekomendacjami. Przeczytaj na najpopularniejszym blogu o Warszawie. Naszła Was gastrofaza i jesteście ciekawi gdzie jest najlepszy kebab w Warszawie. Chcecie zamówić coś z Uber Eats, ale nie wiecie która restauracja w Warszawie jest najlepsza? Planujecie zabrać dziewczynę na randkę i potrzeba dobra restauracja na kolacje. Po to właśnie jest ten blog! Dzięki kategorii Warszawa na talerzu poznacie najbardziej sprawdzone miejsca i uczciwe rekomendacje. Dowiecie się gdzie zjeść w Warszawie z dziewczyną i gdzie pójść na piwo z kumplami! Jeżeli nie chcecie ruszać się z domu, to również tu znajdziecie rekomendacje, która pizza nocą jest najlepsza, skąd zamówić włoskie jedzenie w Warszawie lub kto dostarcza najlepszy catering w Warszawie. Mam nadzieję, że będzie to dla Ciebie wyjątkowe miejsce, pełne ciekawych opinii.