Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Banjaluka zaprasza na swoje 15 urodziny!

Warszawska Banjaluka – zapewne wielu z Was zna ją bądź kojarzy z ulicy Puławskiej. To właśnie na Mokotowie rozpoczęła się historia tej kultowej bałkańskiej miejscówki, która gości od kilku lat w samym centrum Warszawy – przy ulicy Szkolnej 2/4. To właśnie pod ten adres od dłuższego przyciągają teraz tłumy fanów banjaluckiego klimatu.

Jak Banjaluka zaprasza na urodziny to nie przelewki. Mamy świadomość, że ta impreza powinna być najmocniejsza ever!  Kto był w którąkolwiek sobotę czy piątek, wie że to trudne zadanie.  Dlatego w Banjaluce solidne wsparcie tego wieczoru zapewni Wam BUM BUM ORKeSTAR, którzy wspólnie z Wami celebrować będą nie tylko URO ale i bałkańskiego Sylwestra.

Banjaluka Warszawa

Bałkańskie brzmienia Bum bum uzupełni Didżej Woj !
data 12.01.2018 godzina: 21:00

BUM BUM ORKeSTAR zespól tworzy siedmiu muzyków, każdy jest specjalistą od swojego instrumentu. Chłopaki wspólnie tworzą niespotykane w Polsce brzmienie rodem z serbskiego wesela, czy bułgarskiej knajpy. Każdy z nich jest z innej muzycznej bajki, dlatego w ich utworach słychać wpływy klezmerskie, tradycyjne Polskie, Kurpiowskie, Warszawskie a nawet współczesne klubowe brzmienia.

 

Zastanawiasz się gdzie zjeść w Warszawie? Poznaj sprawdzone restauracje w Warszawie. Gdzie zjeść w warszawie po 22 lub gdzie w Warszawie na piwo. Niezależne opinie, recenzje i oceny. Tylko sprawdzone restauracje w Warszawie. Nie czekaj! Poznaj i dziel się rekomendacjami. Przeczytaj na najpopularniejszym blogu o Warszawie. Naszła Was gastrofaza i jesteście ciekawi gdzie jest najlepszy kebab w Warszawie. Chcecie zamówić coś z Uber Eats, ale nie wiecie która restauracja w Warszawie jest najlepsza? Planujecie zabrać dziewczynę na randkę i potrzeba dobra restauracja na kolacje. Po to właśnie jest ten blog! Dzięki kategorii Warszawa na talerzu poznacie najbardziej sprawdzone miejsca i uczciwe rekomendacje. Dowiecie się gdzie zjeść w Warszawie z dziewczyną i gdzie pójść na piwo z kumplami! Jeżeli nie chcecie ruszać się z domu, to również tu znajdziecie rekomendacje, która pizza nocą jest najlepsza, skąd zamówić włoskie jedzenie w Warszawie lub kto dostarcza najlepszy catering w Warszawie. Mam nadzieję, że będzie to dla Ciebie wyjątkowe miejsce, pełne ciekawych opinii.