Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Weeekend od środy do soboty czyli co dziać się będzie w BALu

Warszawski klub BAL z nowym rokiem wcale nie zwalnia tempa. Najbliższe dni dla tych, którzy nie muszą meldować się rano kartą na Mordorze, mogą stać się kolejnym długim weekendem. Co tym razem będzie działo się przy Nowogrodzkiej 31?

BAL LIKE A ROCKSTAR 10.01
Tego nie przebije żaden film z Jackie Chanem, chociaż nie musicie znać karate ani kung fu. Noc bez rozlewu krwi lecz z dzikością ruchów no i serca. Czy warto sprawdzić co przyszykowaliśmy dla Was z Post Malonem? Tego nikt Wam nie powie. Chociaż odpowiedź brzmi tak, if You Like to party Like a rock star. DJ MACU zadba o Wasze poczucie komfortu muzycznego. Czyli przejmować się musicie tylko czy wystarczy Wam sił do samego rana.
WHO RUN THE BAL? G I R L S 12.01
Każdy facet ma potrzebę osiągania sukcesów. Tak się składa, że w naszych czasach dziewczyny również głodne są zwycięstw na polu biznesowo – rozrywkowym. I ciężko na to pracują. Jest takie miejsce – w samym centrum warszawskiego śródmieścia – gdzie lokalne girls mogą sobie odpocząć. Gdzie ich potrzeby, te muzyczno – alkoholowe, dostają upust. Upust do rana. Cyklicznie, co czwartek. Dziewczyny, no co jest? (wejście za free jest i drinki są) Dj’s : Kuvau

TATUAŻ? JAK TY BĘDZIESZ WYGLĄDAĆ NA STAROŚĆ?! 12.01

Każdy z nas nie raz słyszał od swoich dziadków powtarzające się pytanie „ Jak ty będziesz wyglądać na starość z tymi tatuażami ?! ” Odpowiedź jest oczywista…STARO I ZAJEBIŚCIE! Razem z Rock’n’Roll Tattoo and Piercing Warszawa 12 stycznia zapraszam Was na imprezę dla wszystkich fanów tatuaży! Pokażmy jak jest nas wiele i spotkajmy się na Nowogrodzkiej 31 w drugi piątek stycznia! O najlepszy vibe tego dni zadbają: NOZ oraz LIPINSKY

KARNABAL – 13.01

 

Viva la Carnaval, viva la CarnaBAL! Gorączka karnawałowa w toku, nie inaczej będzie w Balu. Tanecznym krokiem wprowadzimy Was na BALowy parkiet, gdzie Dj Rizzle i oraz Kuvau zaserwują porcję najświeższych hitów. Szykujcie się na wieczór rodem z Rio De BALeiro!