Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

B52 godziny otwarcia

B52 – rusza nowy koncept gastronomiczny w samym centrum Warszawy!

Już jutro w samym centrum Warszawy rusza rusza nowy koncept gastronomiczny. B52, to miejsce typu „Food & Drink, Grill & Chill” Znajdujące się w samym centrum miejsce ma być pełne dobrej energii, muzyki, głośnych rozmów przy barze, czy wspólnych weekendowych brunchy oraz śniadań ze znajomymi i dzielenia się swoimi potrawami.

B52 warszawa

B52 – co na stole?

Kuchnia Europejska, to najmocniejszy akcent w karcie B52. Koncept stawia na sekcję potraw z grilla, na którym przyrządzane są m.in.najlepszej jakości mięsa do steków i burgerów oraz ryby, pizze i owoce morza. B52 według twórców ma być z jednej strony pełen dystansu a z drugiej, pełen prostoty.

B52 ceny

B52 – co na początek?

Lokal otwarty będzie już od jutra. Co prawda koncept czeka jeszcze na koncesje alkoholową, ale póki co można wpadać z własnym winem, proscecco czy szampanem. Tygodniową ofertą śniadaniową startuje już już od 8:00 rano. Śniadania nie przekraczają 15 zł, a do tego w zestawie m.in. kawa czy herbata za niecałe 5 zł.

Oferta lunchowa w B52, obowiązuje od poniedziałku do piątku w godz. 12:00 – 16:00. Codziennie we wspomnianej ofercie znajdą się dania mięsne, ryby, a także pozycje wege.

B52 śniadania

B52 godziny otwarcia

Weekend to obowiązkowy bufet śniadaniowy. Od 10:00 do 13:00 w cenie 35 PLN, będzie można kosztować potraw z tzw. szwedzkiego stołu przygotowanego przez Szefów Kuchni. Co się na nim znajdzie? Na razie Szefowie Kuchni nie chcą zdradzać tej tajemnicy. Co zrozumiałe – ma być pysznie!

B52 jedzenie

Jeżeli nie macie czasu wybrać się na B52, które znajduje się na Marszałkowskiej 84/92, to śledźcie WaszaWawa.pl na Instagramie, niebawem przygotuje relacje z mojego pobytu w tym nowym miejscu.

b52 menu

 

b52 menu