Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

apartamenty dolny mokotów rynek pierwotny

Apartamenty Dolny Mokotów już w sprzedaży. Za jaką cenę można tu mieszkać?

Dom Development S.A. rozpoczyna sprzedaż nowej inwestycji – Apartamenty Dolny Mokotów. Eleganckie i nowoczesne apartamenty będą usytuowane w optymalnie skomunikowanym miejscu, przy ulicy Jana III Sobieskiego, części Traktu Królewskiego. Inwestycja powstaje w pobliżu terenów zielonych, przy urokliwym i kameralnym Parku Sieleckim oraz blisko Łazienek Królewskich czy Parku Arkadia i wielu punktów usługowych.

Apartamenty Dolny Mokotów łączą w sobie nowoczesną architekturę w stylu modernistycznym,elegancję i kameralne sąsiedztwo. Lokalizacja u zbiegu ulic Sobieskiego i Jazgarzewskiej tuż przy Parku Sieleckim oraz w pobliżu najpiękniejszych warszawskich parków (Łazienki Królewskie, Park Arkadia, Park Promenada, Park Szustrów, Park Morskie Oko) zapewnia dostęp do terenów rekreacyjnych, rozbudowanej infrastruktury usługowo-handlowej i komunikacji.

Apartamenty Dolny Mokotów warszawa gdzie w warszawie

Dom Development w nowej, wyjątkowej inwestycji oferuje 148 apartamentów i 5 lokali usługowych. W ofercie znajdują się funkcjonalne i przestronne apartamenty o zróżnicowanej strukturze i powierzchni, od lokali typu studio, po przestronne i wielopokojowe apartamenty i penthous’y– idealne dla rodzin z dziećmi. Powierzchnia ich wyniesie od 35,3 mkw. do 204,6 mkw.

W inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów jest 148 apartamentów, w tym 9 penthousów. Ich ceny za mkw. kształtują się od 12 800 zł do 22 000 zł. Lokale będą posiadać przestronne balkony, loggie, tarasy lub przydomowe ogrody w parterze. W ramach inwestycji przewidziano również 5 lokali usługowych.

 Apartamenty Dolny Mokotów ceny

W garażu podziemnym przewidziano 172 miejsca parkingowe. Z myślą o wygodzie mieszkańców przewidziano dodatkowo 2 ogólnodostępne miejsca postojowe na terenie garażu oraz 2 miejsca naziemne. Ponadto w garażu zaprojektowano 26 miejsc parkingowych o ponadstandardowej szerokości (290 cm). Cena miejsca parkingowego w garażu podziemnym, w zależności od jego rodzaju, wyniesie od 50 000 zł do 91 840 zł. Dodatkowo w ofercie znajdą się 93 komórki lokatorskie. Na terenie inwestycji będą dostępne: rowerownia i wózkarnia.

Apartamenty Dolny Mokotów to dwa budynki o nowoczesnej i wysmakowanej architekturze z najwyższej klasy wykończeniem. Utrzymana w stonowanej kolorystyce elewacja budynków wykonana będzie ze szlachetnych i eleganckich materiałów – drewna, kamienia naturalnego, szkła i stali. Każde z przestronnych apartamentów wyposażone będzie w wysokie okna wykonane z naturalnego drewna. Wysokość apartamentów na ostatnich piętrach będzie wynosić 3m.

 Apartamenty Dolny Mokotów po ile metr

W wejściu głównym od ulicy J. III Sobieskiego, będzie zrealizowane reprezentacyjne i doświetlone lobby z elegancką recepcją oraz duży i funkcjonalny hol, z którego mieszkańcy będą mogli dostać się do mieszkań oraz do części wspólnych i dziedzińca. Naprzeciwko recepcji w reprezentacyjnym holu znajdzie się naturalna ściana z żywymi roślinami. W części wspólnej osiedla znajdować się będzie fontanna, oraz bezpieczna i funkcjonalny plac zabaw dla najmłodszych. Styl inwestycji łączy w sobie wiodące współczesne trendy w architekturze, jak i najlepsze tradycje mokotowskiego modernizmu.

Mieszkańcy Apartamentów Dolny Mokotów dzięki rozwiniętej sieć komunikacyjnej z dostępem do wielu linii autobusowych w ciągu kilku minut mogą przedostać się do centrum. Ta część Warszawy jest także doskonale skomunikowana z innymi częściami miasta. Apartamenty Dolny Mokotów to miejsce nowoczesne i eleganckie o wysublimowanej architekturze. Będzie to widoczne w elementach wykończeniowych budynków, w ich formie oraz stylistyce, która nawiązywać będzie do najlepszych wzorów mokotowskich kamienic i współgrać z charakterem najbliższego otoczenia. Dolny Mokotów jest idealną inwestycją dla osób aktywnych, żyjących w rytmie miasta, ale również ceniących sobie możliwość relaksu wśród licznych parków i skwerów – powiedział Jarosław Szanajca, Prezes Dom Development S.A.

Dolny Mokotów to atrakcyjna dzielnica na mapie Warszawy, lubiana przez warszawiaków m.in. z uwagi na bliskość centrum, atrakcyjne otoczenie, w tym liczne mokotowskie parki (Łazienki Królewskie, Park Arkadia, Sielecki, Park Morskie Oko, Park Promenada oraz Park Szustrów) idealne na spacery czy poranny jogging i punkty usługowo-handlowe, w tym kafejki, restauracje, kluby fitness, basen. Apartamenty położone są w części Traktu Królewskiego – łączącej Zamek Królewski z Pałacem w Wilanowie. Na tym obszarze znajdują się m.in. najważniejsze instytucje państwowe, zabytkowe kamienice.

 Apartamenty Dolny Mokotów wynajem

Mieszkańcy inwestycji poza korzystaniem z uroków zielonych terenów znajdą wiele innych miejsc rekreacyjnych, m.in. Energy Fitness Club Palace ze strefą siłową, saunami i basenem, kompleks sportowy z basenem na terenie Holmes Place Premium Hotel Regent, Core Studio prowadzące zajęcia z Pilatesu, Klub Tenisowy Atol, czy basen Warszawianka – Wodny Park oraz wiele innych. Dla fanów rowerów w pobliżu są ścieżki rowerowe prowadzące m.in. do centrum lub w przeciwnym kierunku do Wilanowa. Tuż przy inwestycji znajduje się znany, profesjonalny serwis rowerowy.

 Apartamenty Dolny Mokotów jak dojade

Okolica osiedla posiada również rozwiniętą infrastrukturę usługowo-handlową. W pobliżu inwestycji znajduje się wiele sklepów między innymi: CH Panorama, Tesco, Rossman, cukierni, restauracji czy kafejek, w których można rozpocząć dzień od śniadania (np. Kawa za Ścianą czy Cafe Chełmska).

W inwestycji powstaną 153 lokale w dwóch budynkach: 6 i 8-piętrowym. Termin planowanego przekazania gotowych mieszkań to IV kwartał 2019 roku. Projekt inwestycji przygotowała pracownia HRA Architekci.

 

Rynek nieruchomości w Warszawie to prawdziwa jungla. Co chwilę pojawiają się plany na nowe inwestycje w Warszawie. Rynek pierwotny i rynek wtórny pełen jest ofert mieszkaniowych. potrzebne Ci są rekomendacje gdzie kupić mieszkanie? Szukasz informacji gdzie budują się nowe mieszkania w Warszawie? A może interesuje Cie wynajem mieszkania w Warszawie? Ten dział jest dla Ciebie. WaszaWawa.pl to nie tylko blog o kulturze i ludziach w stolicy. To również informacje o tym gdzie wynająć mieszkanie w Warszawie. To dział w którym w przystępny i przejrzysty sposób mówię o tym co nowego buduje się w Warszawie. Dzięki WaszaWawa.pl dowiesz się gdzie powstają nowe osiedla i gdzie warto kupić mieszkanie. Na bieżąco będziesz mógł śledzić rynek mieszkaniowy w Warszawie i podjąć decyzję czy warto wynająć mieszkanie w Warszawie. Rynek nieruchomości w Warszawie to nie tylko mieszkanie do wynajęcia czy mieszkanie na sprzedaż. To również najlepsze biura w Warszawie, miejskie przestrzenie które zasługują na pokazanie na blogu WaszaWawa.pl Na blogu pojawiać będą się również ciekawe projekty architektoniczne, architektura Warszawy i miejsca w których warto spędzić wolny czas w Warszawie.