Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Światowy Dzień bez telefonu komórkowego w Aioli

Pierwsze, podstawowe pytanie dotyczące Światowego Dnia bez telefonu komórkowego to zapewne, czy wyobrażasz sobie życie bez telefonu komórkowego? Sobota, 15 lipca przypada światowy dzień bez telefonu komórkowego. Z tej okazji AIOLI dla wszystkich #aiolifriends przygotowało nie lada WYZWANIE!

DZIEŃ BEZ TELEFONU! – Odłóż telefon – ciesz się czasem z przyjaciółmi.

Czy znajdą się odważni, którzy podejmą wyzwanie i odłożą telefon na czas posiłku? Tego dnia we wszystkich kantynach AIOLI będą czekały specjalnie przygotowane pojemniki do których będzie mogli odłożyć telefon. Dla wszystkich wytrwałych AIOLI ma wiele niespodzianek – jak mówi stare przysłowie – cierpliwość popłaca.

AIOLI ma świadomość jak wiele ludzi uzależnionych jest od swojego telefonu, jak trudno jest im rozstać się z nim choć na chwilę.  Jak wiele z nas spogląda ciągle w wyświetlacz wyczekując coraz to nowych powiadomień? Dlatego też, tym małym akcentem AIOLI chce docenić relacje, rozmowy i czas, swoich Gości, którego zapewne często nie mają tak wiele – a czas z przyjaciółmi.

 

Zastanawiasz się gdzie zjeść w Warszawie? Poznaj sprawdzone restauracje w Warszawie. Gdzie zjeść w warszawie po 22 lub gdzie w Warszawie na piwo. Niezależne opinie, recenzje i oceny. Tylko sprawdzone restauracje w Warszawie. Nie czekaj! Poznaj i dziel się rekomendacjami. Przeczytaj na najpopularniejszym blogu o Warszawie. Naszła Was gastrofaza i jesteście ciekawi gdzie jest najlepszy kebab w Warszawie. Chcecie zamówić coś z Uber Eats, ale nie wiecie która restauracja w Warszawie jest najlepsza? Planujecie zabrać dziewczynę na randkę i potrzeba dobra restauracja na kolacje. Po to właśnie jest ten blog! Dzięki kategorii Warszawa na talerzu poznacie najbardziej sprawdzone miejsca i uczciwe rekomendacje. Dowiecie się gdzie zjeść w Warszawie z dziewczyną i gdzie pójść na piwo z kumplami!