Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Adam Ferency ze spektaklem nad Wisłą!

Banalna z pozoru historia, z banalnymi z pozoru bohaterami. Nie dajemy się jednak zwieźć pozorom i zapraszamy do Teatru nad Wisłą na spektakl „Komedia” w reżyserii Adama Ferencego. Wtorek 18/07, Pomost 511.

W najbliższy wtorek w Teatrze nad Wisłą: „Komedia” o czarnym zabarwieniu.  Duduś kończy sześćdziesiąt lat i w urodzinowy wieczór puka do sąsiadów z góry, by pożyczyć korkociąg. Kilkanaście sekund, które dzielą mężczyznę od przekroczenia progu mieszkania Marianny i Bruna to ostatnie chwile jego – i tak już zachwianej rozstaniem z żoną – psychicznej równowagi. Za moment zdrowy rozsądek ustąpi miejsca małej paranoi, a kurtuazyjna konwersacja zmieni się w absurdalny dialog.

Spektakl wyreżyserował znakomity aktor (którego obejrzymy również na scenie) Adam Ferency. Nie jest to jego debiut w tej roli. Choć reżyseruje rzadko, zawsze wybiera znakomite teksty w markowych teatrach. Jako reżyser zaczynał sztuką słynnego amerykańskiego scenarzysty filmowego Davida Mameta „Hollywood, Hollywood” w Teatrze Współczesnym w Warszawie. „Komedia” to jego czwarte dzieło.

SCENARIUSZ  Miłogost Reczek

REŻYSERIA  Adam Ferency

OPRACOWANIE MUZYCZNE  Dariusz Kamiński

OBSADA  Adam Ferency, Joanna Kosierkiewicz,  Sławomir Grzymkowski

 

Zastanawiasz się na co do teatru? WaszaWawa to aktualny repertuar teatrów w Warszawie. Premiery teatralne, wydarzenia artystyczne w Warszawie, koncerty. Właśnie tu! Szukasz informacji co w warszawskich teatrach? Gdzie kupisz tanie bilety do teatru? WaszaWawa to najlepsze spektakle, przedstawienia teatralne, zapowiedzi oraz premiery. Bądź na bieżąco z wydarzeniami. Teatr – najważniejsze spektakle. Premiery, ostatnie spektakle. Sceny amatorskie i niezwykłe widowiska. Teatr państwowy, teatr prywatny czy teatr amatorski. Tu znajdziesz darmowe informacje o biletach na spektakle i wydarzeniach około teatralnych. Szukasz informacji o tym co w Warszawie. Poznaj WaszaWawa najlepszy blog z darmową bazą imprez w Warszawie! Wydarzenia, imprezy, atrakcje. Darmowe imprezy, koncerty, zaproszenia na imprezy