Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Żarcie Na Kółkach zimą: Warszawska Wigilia Foodtruckowa w Hali Gwardii

Żarcie na kółkach doczepia koła, przeciera szybki i tankuje do pełna, bo już w najbliższą środę food trucki zjadą się do wspólnego stołu! Żarcie Na Kółkach budzi się z zimowego snu i otwiera bramy Hali Gwardii dla pysznych gastronomii!

Wigilia foodtruckowa to świąteczna niespodzianka dla warszawiaków! Organizatorzy Zaserwują Wam smaki, za którymi tęskniliście i dadzą jedyną okazję do tego, żeby w środku zimy spotkać się z tak dużym wyborem streetfoodowym.

Na miejscu będą na Was czekać również inne niespodzianki i potężna dawka niezastąpionej atmosfery. Bawimy się przy świątecznych hitach i korzystamy z dobroci barowych aż do 00:00! Oprócz tego, pojawią się również wystawcy modowi, którzy zaproponują Wam rozwiązania na świąteczne prezenty!

Usiądźmy przy wspólnym stole i złóżmy sobie najlepsze życzenia! Najważniejsze, żeby nadchodzący rok okazał się tak smaczny jak obecny ♥

Uwaga! Jeżeli nie zaopatrzyliście się jeszcze w świątecznego karpia i pierogi z grzybami, to lokalizacja pozwoli Wam spełnić te obowiązku! W końcu Wigilia, odbywać się będzie wśród straganów z najlepszymi produktami w mieście!

Żarcie Na Kółkach zimą: Warszawska Wigilia Foodtruckowa w Hali Gwardii
21 grudzień – 23 grudzień
21 grudzień o 14:00 do 23 grudzień o 0:00
Hale Mirowskie
Plac Mirowski 1

 

Zastanawiasz się gdzie zjeść w Warszawie? Poznaj sprawdzone restauracje w Warszawie. Gdzie zjeść w warszawie po 22 lub gdzie w Warszawie na piwo. Niezależne opinie, recenzje i oceny. Tylko sprawdzone restauracje w Warszawie. Nie czekaj! Poznaj i dziel się rekomendacjami. Przeczytaj na najpopularniejszym blogu o Warszawie. Naszła Was gastrofaza i jesteście ciekawi gdzie jest najlepszy kebab w Warszawie. Chcecie zamówić coś z Uber Eats, ale nie wiecie która restauracja w Warszawie jest najlepsza? Planujecie zabrać dziewczynę na randkę i potrzeba dobra restauracja na kolacje. Po to właśnie jest ten blog! Dzięki kategorii Warszawa na talerzu poznacie najbardziej sprawdzone miejsca i uczciwe rekomendacje. Dowiecie się gdzie zjeść w Warszawie z dziewczyną i gdzie pójść na piwo z kumplami! Jeżeli nie chcecie ruszać się z domu, to również tu znajdziecie rekomendacje, która pizza nocą jest najlepsza, skąd zamówić włoskie jedzenie w Warszawie lub kto dostarcza najlepszy catering w Warszawie. Mam nadzieję, że będzie to dla Ciebie wyjątkowe miejsce, pełne ciekawych opinii.