Loading Posts...

Żarcie Na Kółkach zimą: Warszawska Wigilia Foodtruckowa w Hali Gwardii

Żarcie na kółkach doczepia koła, przeciera szybki i tankuje do pełna, bo już w najbliższą środę food trucki zjadą się do wspólnego stołu! Żarcie Na Kółkach budzi się z zimowego snu i otwiera bramy Hali Gwardii dla pysznych gastronomii!

Wigilia foodtruckowa to świąteczna niespodzianka dla warszawiaków! Organizatorzy Zaserwują Wam smaki, za którymi tęskniliście i dadzą jedyną okazję do tego, żeby w środku zimy spotkać się z tak dużym wyborem streetfoodowym.

Na miejscu będą na Was czekać również inne niespodzianki i potężna dawka niezastąpionej atmosfery. Bawimy się przy świątecznych hitach i korzystamy z dobroci barowych aż do 00:00! Oprócz tego, pojawią się również wystawcy modowi, którzy zaproponują Wam rozwiązania na świąteczne prezenty!

Usiądźmy przy wspólnym stole i złóżmy sobie najlepsze życzenia! Najważniejsze, żeby nadchodzący rok okazał się tak smaczny jak obecny ♥

Uwaga! Jeżeli nie zaopatrzyliście się jeszcze w świątecznego karpia i pierogi z grzybami, to lokalizacja pozwoli Wam spełnić te obowiązku! W końcu Wigilia, odbywać się będzie wśród straganów z najlepszymi produktami w mieście!

Żarcie Na Kółkach zimą: Warszawska Wigilia Foodtruckowa w Hali Gwardii
21 grudzień – 23 grudzień
21 grudzień o 14:00 do 23 grudzień o 0:00
Hale Mirowskie
Plac Mirowski 1


Leave a Comment