Loading Posts...

A Ty? Co zrobiłbyś gdybyś nagle stracił wszystko co kochasz?

To chyba już chyba będzie domeną tego aktora, że po serii produkcji komediowych Will Smith, pojawi  się na dużym ekranie w kolejnej produkcji chwytającej za gardło. Choć nie ukrywam, że po „Pogoni za szczęściem” nie udało mu się jeszcze stworzyć tak magicznej, silnej i wrażliwej postaci, jak Chris Gardner! No ale wszystko może się zmienić. Chociażby za sprawą filmu Ukryte pragnienia.

ukryte pragnienia

Wyjątkowo grudzień nie obfituje tylko w historie o świętach i Mikołajach. Ktoś w końcu poszedł po rozum do głowy i umieścił w filmowych premierach, kilka dobrych tytułów które będzie można zobaczyć, gdy już odejdziemy od świątecznego stołu. Tak więc kiedy już wszystkie ciotki zapytają się Ciebie kiedy ślub, kiedy przeczytacie już miliony oklepanych świątecznych smsów, kiedy w domu będzie słychać donośne uderzenie sztućcami o talerz nad koszem na śmieci, a statusy o Kevinie nie będą już modne, idźcie na ten film.

ukryte-pragnienia

Odnoszący sukcesy w branży reklamowej nowojorczyk przeżywa ogromną osobistą tragedię i całkowicie wycofuje się z życia. Jego koledzy z pracy obmyślają nieoczekiwany plan, który ma na celu zmusić go do stawienia czoła rozpaczy w zaskakujący i niezwykle ludzki sposób. W roli głównej wystąpił Will Smith. Na ekranie zobaczymy też Kate Winslet, Edwarda Nortona, Keirę Knightley i Helen Mirren.

Film wyreżyserował David Frankel znany z filmu „Diabeł ubiera się u Prady” czy seriali „Kompania Braci” i „Seks w wielkim mieście”. Premiera filmu zapowiedziana została na 30 grudnia 2016 r


Leave a Comment