Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

T.LOVE obchodzi w tym roku 35-lecie zespołu. Wpadnij na urodzinowe granie

Ikona polskiego rock&rolla i jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich kapel wraca na deski Stodoły z okrągłym jubileuszem! Już 25 listopada formacja Muńka Staszczyka świętować będzie wraz z warszawską publicznością swoje 35-lecie.

Nie zabraknie największych przebojów zespołu, jak również utworów z najnowszej płyty „T.Love”, która swoją premierę miała w listopadzie ubiegłego roku. Listopadowy koncert T.Love poprzedzą występy supportów, których nazwy poznamy wkrótce!

35 lat na scenie, 11 albumów studyjnych, spośród których większość zyskało status złotych płyt, niezliczona ilość przebojów, bez których trudno wyobrazić sobie historię polskiego rock’n’rolla, a wreszcie bezkonkurencyjna energia sceniczna i rzesze wiernych fanów – tak w skrócie podsumować można karierę legendarnej grupy T.Love, która powstała w 1982 roku w Częstochowie.

Ekipa Muńka Staszczyka wystąpi w Stodole 25 listopada, czyli niemalże rok po poprzednim występie na deskach klubu, który – tradycyjnie w przypadku tej formacji – okazał się pełnym sukcesem frekwencyjnym. Oprócz największych hitów, które od ponad trzech dekad zachwycają serca fanów ekipa Muńka Staszczyka zagra materiał z najnowszego krążka. W przeciwieństwie do poprzedniego wydawnictwa „Old is Gold”, którego teksty skupiały się najczęściej na sprawach duchowych, nowy album niesie wiele nawiązań do współczesności. Album – jak mówi Muniek – ostro buja muzą opartą na dobrych melodiach i gitarowych riffach… To swoisty soul-punk tzn. skrzyżowanie czarnej tradycji Motown, czy Stax, z białym rock’n’rollem.

Bilety na listopadowy koncert T.Love w sprzedaży od 17 marca. Warto pośpieszyć się z ich zakupem, bo 25 listopada Stodoła bez wątpienia wypełni się po brzegi!

Autor zdjęcia: Robert Baka

Bilety:
Przedsprzedaż – 55,00 zł (stojące), 100,00 zł (balkon)
Od 3 listopada 2017 – 65,00 zł (stojące), 110,00 zł (balkon)
 
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) od 17 marca (godz. 11.00)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl

 

 

Koncerty – najciekawsze informacje o występach polskich i zagranicznych artystów na warszawskich scenach. Od rocka po jazz i muzykę klasyczną. Kameralne koncerty i masowe występy. Informacje o biletach i promocjach. Darmowa baza koncertów. Zobacz jakie wydarzenia odbędą się w Warszawie! Blog WaszaWawa jako pierwszy publikuje informacje o koncertach w Warszawie. Dzięki niemu dowiesz się gdzie i kiedy odbędą się koncerty Twojego ulubionego artysty. Dowiesz się gdzie i za ile kupisz bilety na koncert. WaszaWawa to darmowa baza najważniejszych informacji na temat muzycznych imprez w Warszawie. Poznaj najciekawsze miejsca w Warszawie, zaplanuj koncertowy weekend, zobacz gdzie wybierzesz się na hitowe filmy lub gdzie zobaczysz rewelacyjne spektakle. Dotknij miasta, które tętni cały czas życie.