Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Specjalny koncert Kasi Stankiewicz + Under party w podziemiach MOMU

To największe wydarzenie od czasów istnienia MOMU! Pierwsze urodziny nowego MOMU już 26 maja!

Początek o godzinie 19:00, gdzie rozgrzewać będzie Was DJ, dodatkowo na wszystkich Gości czekają klasyki MOMU w urodzinowym wydaniu!

Główną atrakcją wieczoru, będzie koncert Ambasadorki MOMU – Kasi Stankiewicz z płytą ,,Lucy And The Loop”. Jak mówi artystka będzie to bardzo szczególny koncert. Wśród utworów, jakie będzie można usłyszeć tego wieczoru są: „Alone”, „As I See”, „Changes”, i inne.

Wszystkiemu towarzyszyć będzie wystawa rzeźb Artystki Kaisu Almonkari, której dzieła stworzone zostały specjalnie pod utwory z płyty Kasi Stankiewicz.

Atrakcje dodatkowe:
Welcome drink dla wszystkich Gości
Specjalne urodzinowe menu
Autorska karta drinków MARTINI oraz Maker’s Mark
***
21:00 Koncert Kasi Stankiewicz ,,Lucy And The Loop”
22:30 Urodzinowy tort MOMU dla każdego z Gości
23:00 UNDER PARTY z DJ-em, w podziemiach MOMU

 

1 URODZINY MOMU

26 maja 2017 (piątek)

START: 19:00

WSTĘP WOLNY!

 

Szukasz informacji o tym co w Warszawie. Poznaj WaszaWawa najlepszy blog z darmową bazą imprez w Warszawie! Wydarzenia, imprezy, atrakcje. Darmowe imprezy, koncerty, zaproszenia na imprezy. Blog WaszaWawa publikuje informacje o tym co w Warszawie. Dzięki niemu dowiesz się gdzie najlepiej się bawić w Warszawie. Jako pierwszy zobaczysz dowiesz się o ciekawych wydarzeniach w WarszawieWaszaWawa to darmowa baza najważniejszych informacji na temat tego co w Warszawie. Premiery filmowe, repertuar kin, co warto zobaczyć w kinie, jakie filmy warto obejrzeć, poznasz film który zarobił najwięcej pieniędzy. Koncerty? Najważniejsza lista muzycznych imprez w Warszawie. Bilety na koncerty, spotkania z artystami. Jakie spektakle w Warszawie grają teraz teatry? Ten blog to dla Ciebie doskonała baza wiedzy. Poznaj najciekawsze miejsca w Warszawie, zaplanuj koncertowy weekend, zobacz gdzie wybierzesz się na hitowe filmy lub gdzie zobaczysz rewelacyjne spektakle. Dotknij miasta, które tętni cały czas życie.