Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Festiwal Restaurant Week powraca z kolejną edycją!

Już 21 kwietnia startuje Festiwal najlepszych Restauracji Restaurant Week! Goście za pośrednictwem strony internetowej www.restaurantweek.pl mogą zarezerwować starannie przygotowane, trzydaniowe doświadczenie restauracyjne w festiwalowej cenie 39 zł.

Festiwal Restaurant Week odbywa się w ponad 20 największych polskich miastach. Każde z nich prezentuje unikatową kulturę restauracyjną. Otwarcie Rezerwacji ruszyło 29 marca!

Festiwal Najlepszych Restauracji RESTAURANT WEEK odbywa się od 2014 roku. Uczestniczą w nim starannie wybrane, najlepsze i najbardziej autorskie Restauracje największych polskich miast. To święto rosnącego poziomu polskiej sceny restauracyjnej oraz niepowtarzalna okazja na poznanie najlepszych Restauracji w ich festiwalowym, popisowym wydaniu.

Jak zarezerwować stolik? Wystarczy wejść na restaurantweek.pl i zarejestrować się, by sprawnie wybierać pośród wymarzonych Restauracji. Do wyboru masz miejsce, dzień i godzinę, liczbę osób i trzydaniowe menu (np. wersja wege). Po płatności Rezerwację otrzymasz e-mailem.

A gdzie możesz zjeść w Warszawie. Poznaj restauracje i menu wiosennej edycji!

Z57