Loading Posts...

Pomost 511 rusza z nowym sezonem!

Pomost 511

Powracają długo wyczekiwane, ukochane i wytęsknione, miesiące nadwiślańskich rozrywek! Pomost 511 inauguruje sezon weekendem szałowych imprez z fantastyczną atmosferą i  kapitalną muzyką . Otwarcie Sezonu w Pomoście 511, 5-6 maja.

Pomost 511 startuje już za chwilę!

Nadchodzą słoneczne dni, wysokie temperatury i radosny czas! Pomost 511 powraca – jeszcze fajniejszy, z jeszcze większą porcją plenerowych rozrywek i jak zwykle niezastąpiony w goszczeniu miastowych poszukiwaczy wrażeń. Oficjalna inauguracja sezonu odbędzie się w pierwszy weekend maja. Nadwiślańskich imprezowiczów czekają dwie upojne noce harców i tańców do świtu. W piątek za dj-ką staną znani wyjadacze parkietów pod gwiazdami, czyli reprezentanci składu KokaFellaz: Homer, Panda i Eklektik. Towarzyszyć im będzie, premierowo na 511 kilometrze Wisły, Kotojeleń z duetu Rapperoni. Sobotnią noc natomiast poprowadzi człowiek, którego przedstawiać nie trzeba; z potańcówkami ma się za pan brat, z nie jednym piątki zbija, a jak zagra, to nikt nie zdoła powstrzymać skocznych kroków w stronę parkietu. Mowa oczywiście o Piotrze Kędzierskim. Wraz z nim zagra Dj Boogie, kolejny wybitny przedstawiciel stołecznej sceny muzycznej, na której spędził już przeszło 10 lat; mistrz łączenia najmniej oczywistych gatunków i specjalista od wiwatujących z zachwytu tłumów!

Pomost 511

Huczne otwarcie to dopiero początek. Emocje nie opadną aż do kolejnego opadania liści z drzew. Tego lata Pomost 511 szykuje prawdziwe kompendium wczasowe nad Wisłą, bez opuszczania Warszawy. Wszystko, czego dusza może zapragnąć by zrelaksować się i odpocząć od zgiełku miasta, znajdzie się na wyciągnięcie ręki! Relaks po pracy, Teatr nad Wisłą, Kino po zachodzie słońca, lekcje tańca, dużo sportu, porywające noce, rejsy i inne atrakcje na wodzie, plażowanie, pyszne jedzenie… a to wszystko z jedynym w swoim rodzaju widokiem na rzekę i w niezobowiązującej atmosferze.


Leave a Comment