Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Pomost 511 rusza z nowym sezonem!

Powracają długo wyczekiwane, ukochane i wytęsknione, miesiące nadwiślańskich rozrywek! Pomost 511 inauguruje sezon weekendem szałowych imprez z fantastyczną atmosferą i  kapitalną muzyką . Otwarcie Sezonu w Pomoście 511, 5-6 maja.

Pomost 511 startuje już za chwilę!

Nadchodzą słoneczne dni, wysokie temperatury i radosny czas! Pomost 511 powraca – jeszcze fajniejszy, z jeszcze większą porcją plenerowych rozrywek i jak zwykle niezastąpiony w goszczeniu miastowych poszukiwaczy wrażeń. Oficjalna inauguracja sezonu odbędzie się w pierwszy weekend maja. Nadwiślańskich imprezowiczów czekają dwie upojne noce harców i tańców do świtu. W piątek za dj-ką staną znani wyjadacze parkietów pod gwiazdami, czyli reprezentanci składu KokaFellaz: Homer, Panda i Eklektik. Towarzyszyć im będzie, premierowo na 511 kilometrze Wisły, Kotojeleń z duetu Rapperoni. Sobotnią noc natomiast poprowadzi człowiek, którego przedstawiać nie trzeba; z potańcówkami ma się za pan brat, z nie jednym piątki zbija, a jak zagra, to nikt nie zdoła powstrzymać skocznych kroków w stronę parkietu. Mowa oczywiście o Piotrze Kędzierskim. Wraz z nim zagra Dj Boogie, kolejny wybitny przedstawiciel stołecznej sceny muzycznej, na której spędził już przeszło 10 lat; mistrz łączenia najmniej oczywistych gatunków i specjalista od wiwatujących z zachwytu tłumów!

Pomost 511

Huczne otwarcie to dopiero początek. Emocje nie opadną aż do kolejnego opadania liści z drzew. Tego lata Pomost 511 szykuje prawdziwe kompendium wczasowe nad Wisłą, bez opuszczania Warszawy. Wszystko, czego dusza może zapragnąć by zrelaksować się i odpocząć od zgiełku miasta, znajdzie się na wyciągnięcie ręki! Relaks po pracy, Teatr nad Wisłą, Kino po zachodzie słońca, lekcje tańca, dużo sportu, porywające noce, rejsy i inne atrakcje na wodzie, plażowanie, pyszne jedzenie… a to wszystko z jedynym w swoim rodzaju widokiem na rzekę i w niezobowiązującej atmosferze.

 

Ciekawe miejsca w Warszawie, popularne miejscówki, recenzje nowych miejsc. Restauracje w Warszawie. Nietypowe miejsca w Warszawie. Przestrzenie które zachwycają i które warto odwiedzić. Poznaj ciekawe miejsca w Warszawie i sam polecaj je innym dzięki najpopularniejszemu blogowi w Warszawie – WaszaWawa.pl Kina w Warszawie, repertuar, teatry, spektakle, koncerty w Warszawie. Na blogu WaszaWawa znajdziesz wszystkie najbardziej potrzebne Ci informacje. Oprócz tego dzięki WaszaWawa.pl, poznasz ciekawe miejsca w Warszawie. Od restauracje w Warszawie, po kluby i modne miejscówki. Doradzę Ci gdzie zjeść gdzie zjeść w Warszawie, Gdzie zabrać dziewczynę na pierwszą randkę? lub gdzie spędzić fajny wieczór z przyjaciółmi.