Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

pokój na lato

Pokój na lato inauguruje kolejny sezon na Woli.

Wiosna na świeżym powietrzu rozkręca się w Warszawie coraz bardziej. Nadwiślańskie kluby otwierają się jeden po drugim, ale i w mieście dużo się dzieje! Już 20 maja Wielkie Otwarcie trzeciego sezonu lokalu Pokój na lato! Sezon rozpocznie się nie inaczej jak z przytupem – koncertem nowOsiecka w Noc Muzeów!

Czwórka młodych artystów: Krzysztof Zalewski, Natalia Grosiak, Misia Furtak i L.U.C w koncercie opartym na projekcie „nowOsiecka”. Koncert pod tym tytułem odbył się tylko jeden raz, w listopadzie ubiegłego roku w katowickiej Sali Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, wzbudzając ogromne zainteresowanie odbiorców z całego kraju. Kilkunastu artystów zaprezentowało blisko dwutysięcznej publiczności własne interpretacje utworów Agnieszki Osieckiej.

Udało nam się dokonać niemożliwego i 20 maja usłyszeć będzie go można w Warszawie! Tym razem czwórka z nich zaśpiewa dla Was w towarzystwie zespołu Przemka Borowieckiego, chóru The Voices i kwartetu smyczkowego Grott String Quartet. Usłyszymy kilkanaście utworów w nowoczesnych, odważnych aranżacjach w ulubionych konwencjach muzycznych artystów. Hip-hopowy „Rajski deser”, pełny ekspresji „Chwalmy Pana”, nastrojowy „Zabaw się w mój świat”, instrumentalny medley utworów Agnieszki Osieckiej to tylko kilka pozycji z tego wyjątkowego koncertu!

Po koncercie muzyczne stery przejmie dj Kozak z własnej Woli! Do tego czekać na Was będą wspaniałości na barze oraz umilacze w postaci Fotomatu i Gifbudki! Wstęp jest oczywiście BEZPŁATNY Miejsc siedzących BRAK

Liczba osób jest ograniczona. Ze względów bezpieczeństwa Organizator zastrzega sobie prawo do niewpuszczania.

 

Koncerty – najciekawsze informacje o występach polskich i zagranicznych artystów na warszawskich scenach. Od rocka po jazz i muzykę klasyczną. Kameralne koncerty i masowe występy. Informacje o biletach i promocjach. Darmowa baza koncertów. Zobacz jakie wydarzenia odbędą się w Warszawie! Blog WaszaWawa jako pierwszy publikuje informacje o koncertach w Warszawie. Dzięki niemu dowiesz się gdzie i kiedy odbędą się koncerty Twojego ulubionego artysty. Dowiesz się gdzie i za ile kupisz bilety na koncert. WaszaWawa to darmowa baza najważniejszych informacji na temat muzycznych imprez w Warszawie. Poznaj najciekawsze miejsca w Warszawie, zaplanuj koncertowy weekend, zobacz gdzie wybierzesz się na hitowe filmy lub gdzie zobaczysz rewelacyjne spektakle. Dotknij miasta, które tętni cały czas życie