Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Wyremontujmy marzenie Partnerom!

Od ośmiu lat Ośrodek Wsparcia dla Osób Niepełnosprawnych PARTNERZY, zajmuje się rehabilitacją społeczno zawodową osób niepełnosprawnych intelektualnie ze współistniejącymi niepełnosprawnościami. Wśród podopiecznych są autyści, osoby z zespołem Downa, z zespołem Aspergera, porażeniem mózgowym czy też z zaburzeniami psychicznymi. Do tej pory wspólnymi siłami dawali radę jakoś wiązać koniec z końcem, no ale przyszedł czas i na nich

Nie tak dawno Ośrodek Wsparcia dla Osób Niepełnosprawnych PARTNERZY otrzymał do użytku lokal (258 m2). Długo na niego czekali, a radość z otrzymania kluczy do lokalu jest o tyle większa, gdyż w lokalu, który użytkują wszystko się psuje i wymaga generalnego remontu, a jak sami podkreślają miejscu w którym stacjonują już się po prostu nie mieszczą.

Podopieczni ośrodka chcą przenieść się do nowego lokalu (mieszczącego się w tym samym budynku) jak najszybciej i zacząć powoli, własnymi siłami remontować stare lokum. Niestety, ich nowe miejsce nie nadaje się do użytku. Wymaga dość sporego remontu, a Ośrodek Wsparcia dla Osób Niepełnosprawnych PARTNERZY nie posiada środków finansowych, ani tak dużej wiedzy fachowej, aby takie prace wykonać. Zima już trwa, a tymczasem wszystko im się nie udaje.

Jest ich ponad 150, więc aby mogli kontynuować swoją pracę, działania i wspierać się nawzajem niezbędne jest przeprowadzenie remontu zarówno pierwszego, jak i drugiego lokalu. Koniecznie muszą wymienić podłogi, podwiesić jeden z sufitów, dokonać renowacji okien i ścian, wymienić wewnętrzne i zewnętrzne drzwi, poprawić instalację elektryczną, oraz postawić kilka ścian działowych, a także rozprawić się z wentylacją.

Wiem, że czyta mnie sporo osób które pomogą wyremontować ich marzenie? Dosłownie każda złotówka jest dla nich bardzo cenna. Jak zapowiadają wszyscy darczyńcy zostaną przez nich docenieni i wynagrodzeni!

W jaki sposób możecie pomóc? Wjedźcie na stronę https://pomagam.zrzutka.pl/remontujemymarzenie

Za wpłatę 7 zł i więcej otrzymasz indywidualne podziękowanie, które otrzymasz drogą elektroniczną
Za wpłatę 19 zł i więcej dostaniesz oryginalne podziękowanie listowne od całej grupy
Jeżeli wpłacisz 38 zł i więcej otrzymasz upominek – niespodzianka wykonany własnoręcznie przez uczestników pracowni artystycznych
Gdy wpłacisz 57 zł i więcej to otrzymasz zaproszenie na warsztaty ceramiczne w wyremontowanej pracowni.
Za 109 zł 109 zł będziesz wyróżniony tytułem HONOROWEGO członka Społeczności oraz otrzymasz zaproszenie na wyjątkową parapetówkę podczas której szereg atrakcji, m.in. występ grupy z PantoTeatru

Jak widzicie, nie są to duże kowty! A możecie naprawdę pomóc, gdyż w chwili obecnej Ośrodek Wsparcia dla Osób Niepełnosprawnych PARTNERZY potrzebuje 50 tysięcy złotych, ale ma zebrane 6 procent kwoty.

Ruszmy więc na pomoc! Zrób jak największy przelew, który nie obciąży Twojego domowego budżetu i namów do tego swoich znajomych!

Wpłat można też dokonywać na konto Stowarzyszenia Otwarte Drzwi – 77 1240 6074 1111 0010 3072 2313 w tytule wpisując „darowizna na cele statutowe (PARTNERZY)„. Darowiznę można odliczyć przy rozliczeniu podatkowym.