Loading Posts...

Noce i Dnie. Nowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy!

NOCE i DNIE to nowe miejsce na nocno – kulinarnej mapie Warszawy. Puste magazyny przy Burakowskiej 14 (przy samym Rondzie Babka) już 21 stycznia wypełnią się zapachem dobrej kuchni i dźwiękami muzyki.


Nakarmimy Was potrawami z całego świata – mówią organizatorzy. Na miejscu będzie czekało na Was 10 stanowisk streefoodowych – dania kuchni indyjskiej, wietnamskiej, greckiej, amerykańskiej, meksykańskiej czy japońskiej. Noce i Dnie to miejsce, w którym będziecie mogli potańczyć przy muzyce serwowanej przez lubianych DJ’ów, będziecie mogli napić dobrych trunków, ale i najlepszego piwa rzemieślniczego z beertrucka Inne Beczki.

W dobrym Towarzystwie – Otwarcie Burakowskiej 14 Stare postindustrialne hale na styku Śródmieścia, Żoliborza i Woli zamienią się na pół roku w przestrzeń ponad 1000 m2 tętniących życiem. A wszystko w dwóch sąsiadujących ze sobą halach przy samym Rondzie Radosława. Burakowska 14 będzie szeregiem inicjatyw: Noce i Dnie, Targ Rolny,Barber Garage, Kino Nieme i Teren Otwarty. Miejsce działać będzie  co weekend, od piątku do niedzieli, od rana do późnego wieczora.

WEEKEND OTWARCIA

21-22 stycznia.
Widzimy się w dobrym TOWARZYSTWIE!

NOCE I DNIE – Targ Kulinarny
otwarcie sobota 21/01 15:00 – 02:00
niedziela 22/01 12:00 – 22:00


Leave a Comment