Loading Posts...

Viet Burrito X Sushi Pizza podczas Nocy i Dni na Burakowskiej

Od piątku do niedzieli Targ Kulinarny będzie pachniał imbirem, świeżą kolendrą i orientalnymi przyprawami.

Restauracje w Nocach i Dniach zastosują wyjątkowe połączenia smaków! Pizza lunga proponuje Sushi Pizzę – na czarnym spodzie z wasabi i łososiem, Eat on the Street kręci Viet Burrito a Buła i Spóła przygotuje Japan Burgera – z dodatkiem marynowanej rzepy oshinko i sosu sriracha. Stoiska które naturalnie pochodzą z Azji jak indyjski Ganesh Ursynów czy wietnamska Pitaya kuszą swoją tradycyjną ofertą – pysznym Pho czy Gulmeli Chicken Chatta.  Pojawi się również nowe stoisko – AkitaRamen!

Azja zagości również w DESEO!

AZIA – mus z białej czekolady na imbirze i liściach limonki Kaffir / galaretka z mango i marakui / creme patissiere z limonką / kruche ciasto z paloną białą czekoladą / glacage mango – marakuja
MATCHA – mus z białej czekolady i zielonej herbaty matcha / galaretka kokos – marakuja – tonka / orzechy arachidowe, biała czekolada i ryż preparowany

W sobotę o godzinie 19.00 odbędzie się indyjski pokaz kulinarny, który poprowadzi Tapinder Sharma – właściciel restauracji Ganesh. Będzie gotował Punjabi Chole- tradycyjne domowe danie indyjskie z cieciorki w sosie pomidorowo-cebulowym. Tapi darzy tą potrawę niezwykłym sentymentem, gdyż co piątek mama je gotowała dla całej rodziny i wspólnie przy jednym stole je jedli.

Po spróbowaniu orientalnej kuchni będzie można spędzić czas, nawet potańczyć przy muzyce serwowanej na żywo przez DJ-ów, którzy będą ogłoszeni niebawem w wydarzeniu na facebooku Nocy i Dni.


Leave a Comment