Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Muzyka Końca Lata i Poradnia G wystąpią w Chmurach!

Debiutancki koncert Poradnii G bynajmniej nie będzie debiutem scenicznym dla muzyków tego zespołu, bo tworzą go weterani mazowieckiej sceny znani z takich składów jak Afrokolektyw, Maki i Chłopaki, Nerwowe Wakacje, czy Elvis DeLuxe.

Chłopaki deklarują, że przyświeca im chęć grania nieskrępowanego punkrocka i pochodnych stylistyk: cold wave, rockabilly, ska, reggae. Główne inspiracje kwintetu na tej niwie to The Clash, The Stooges, The Specials oraz rodzime, jarocińskie zjawiska z lat 80 i wczesnych 90. Ile w tym prawdy można sprawdzić słuchając debiutanckiego albumu „Niestety nie da się olać systemu” na Spotify. Występ w Chmurach będzie koncertową premierą tego krążka.

Z kolei Muzyka Końca Lata to grupa, która od lat żeni w piosenkach klimaty big beatowe, z indie rockiem, mazowiecką prowincją i dziewczynami. Majowy koncert miał być premierą czwartej płyty zespołu pt „Złoty krążek”, ale coś nie pykło i album ostatecznie ukaże się na koniec lata. Zespół zapowiada, że w Chmurach wykona spore fragmenty tej płyty oraz utwory rzadziej pojawiające się w jego setlistach. Co ciekawe, o ich kolejności zdecyduje los w postaci DJ Randoma i publiczności. „Będzie w tym coś z dużego lotka, horoskopu i wróżby z chińskiego ciasteczka” zapowiadają muzycy.

 

Koncerty – najciekawsze informacje o występach polskich i zagranicznych artystów na warszawskich scenach. Od rocka po jazz i muzykę klasyczną. Kameralne koncerty i masowe występy. Informacje o biletach i promocjach. Darmowa baza koncertów. Zobacz jakie wydarzenia odbędą się w Warszawie! Blog WaszaWawa jako pierwszy publikuje informacje o koncertach w Warszawie. Dzięki niemu dowiesz się gdzie i kiedy odbędą się koncerty Twojego ulubionego artysty. Dowiesz się gdzie i za ile kupisz bilety na koncert. WaszaWawa to darmowa baza najważniejszych informacji na temat muzycznych imprez w Warszawie. Poznaj najciekawsze miejsca w Warszawie, zaplanuj koncertowy weekend, zobacz gdzie wybierzesz się na hitowe filmy lub gdzie zobaczysz rewelacyjne spektakle. Dotknij miasta, które tętni cały czas życie