Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

munio film

Munio: Strażnik Księżyca z Olgą Kalicką w kinach od 10 marca!

Mądra, odważna i piękna! Urocza Glim z bajki Munio: Strażnik Księżyca przemówi głosem Olgi Kalickiej. Znamy ją z seriali „Rodzinka.pl” i „M jak miłość”, ale Olga Kalicka to utalentowana aktorka, która właśnie szturmem zdobywa świat dubbingu!
munio
W styczniu mogliśmy usłyszeć ją w „Balerinie”, a już od piątku oczaruje swoim głosem najmłodszych w bajce „Munio: Strażnik Księżyca”. Ale to nie wszystko, bo w marcu Olgę Kalicką usłyszymy również w produkcji „Piękna i Bestia”, gdzie młoda aktorka dubbinguje samą Emmę Watson.

W najnowszej animacji Munio: Strażnik Księżyca Olga Kalicka wciela się w Glim, uroczą dziewczynkę z wosku. Glim jest niezwykle mądra, pracowita i uwielbia czytać starożytne księgi. Jest też bardzo krucha i łatwo możną ją zranić. Musi unikać promieni słonecznych, które roztapiają jej ciało oraz blasku księżyca, przy którym zastyga. Mimo wszystko jest niezwykle odważna i gotowa zrobić wiele dla swoich przyjaciół i dla ratowania równowagi świata.
Munio: Strażnik Księżyca to magiczna, pełna humoru i przygód, wzruszająca i mądra opowieść dla całych rodzin. Za przepiękną animację odpowiadają twórcy takich hitów, jak „Mały książę” i „Kung Fu Panda”.

W pewnej magicznej krainie, wesoły psotnik, Munio, niespodziewanie i ku zaskoczeniu wszystkich zostaje wybrany do arcyważnego zadania – wraz z bohaterskim Stalonem mają strzec Księżyca i Słońca. Dla beztroskiego i kochającego zabawę Munio to nie lada wyzwanie! Niestety, dość szybko z serii niefortunnych zdarzeń i nadarzającej się okazji korzysta zły mag, który wykrada Księżyc i Słońce. Munio musi wyruszyć w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż, żeby naprawić swój błąd. Czas przywrócić porządek na niebie!
munio
Munio: Strażnik Księżyca w kinach już w piątek 10 marca! Przeżyj najfajniejszą przygodę pod Słońcem… i Księżycem!
Kino – Masz ochotę wybrać się do kina na film? Kochasz multipleks czy wolisz kino niszowe? WaszaWawa.pl to idealny blog dla Ciebie i Twoich znajomych. Dzięki WaszaWawa.pl poznasz bieżący repertuar kin. Dowiesz się o nowościach filmowych oraz w jakim kinie grają Twój film. Blog WaszaWawa publikuje informacje o nowościach filmowych, premierach Warszawie. Dzięki niemu dowiesz się gdzie i kiedy Twój film wchodzi do kin. Zdobędziesz bilety do kina, jako pierwszy zobaczysz najnowszy trailer filmu i dowiesz się o ciekawych wydarzeniach filmowych w Warszawie. WaszaWawa to darmowa baza najważniejszych informacji na temat filmów w Warszawie. Premiery filmowe, repertuar kin, co warto zobaczyć w kinie, jakie filmy warto obejrzeć, poznasz film który zarobił najwięcej pieniędzy. Jakie kina w Warszawie grają teraz Twój film? Ten blog to dla Ciebie doskonała baza wiedzy.