Loading Posts...

Ta dziewczyna to odkrycie polskiego dubbingu! „Munio: Strażnik Księżyca” z Olgą Kalicką w kinach od 10 marca!

Mądra, odważna i piękna! Urocza Glim z bajki „Munio: Strażnik Księżyca” przemówi głosem Olgi Kalickiej. Znamy ją z seriali „Rodzinka.pl” i „M jak miłość”, ale Olga Kalicka to utalentowana aktorka, która właśnie szturmem zdobywa świat dubbingu!
W styczniu mogliśmy usłyszeć ją w „Balerinie”, a już od piątku oczaruje swoim głosem najmłodszych w bajce „Munio: Strażnik Księżyca”. Ale to nie wszystko, bo w marcu Olgę Kalicką usłyszymy również w produkcji „Piękna i Bestia”, gdzie młoda aktorka dubbinguje samą Emmę Watson.

W najnowszej animacji „Munio: Strażnik Księżyca” Olga Kalicka wciela się w Glim, uroczą dziewczynkę z wosku. Glim jest niezwykle mądra, pracowita i uwielbia czytać starożytne księgi. Jest też bardzo krucha i łatwo możną ją zranić. Musi unikać promieni słonecznych, które roztapiają jej ciało oraz blasku księżyca, przy którym zastyga. Mimo wszystko jest niezwykle odważna i gotowa zrobić wiele dla swoich przyjaciół i dla ratowania równowagi świata.
„Munio: Strażnik Księżyca” to magiczna, pełna humoru i przygód, wzruszająca i mądra opowieść dla całych rodzin. Za przepiękną animację odpowiadają twórcy takich hitów, jak „Mały książę” i „Kung Fu Panda”.

W pewnej magicznej krainie, wesoły psotnik, Munio, niespodziewanie i ku zaskoczeniu wszystkich zostaje wybrany do arcyważnego zadania – wraz z bohaterskim Stalonem mają strzec Księżyca i Słońca. Dla beztroskiego i kochającego zabawę Munia to nie lada wyzwanie! Niestety, dość szybko z serii niefortunnych zdarzeń i nadarzającej się okazji korzysta zły mag, który wykrada Księżyc i Słońce. Munio musi wyruszyć w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż, żeby naprawić swój błąd. Czas przywrócić porządek na niebie!
„Munio: Strażnik Księżyca” w kinach już w piątek 10 marca! Przeżyj najfajniejszą przygodę pod Słońcem… i Księżycem!

Leave a Comment