Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Manilla Road po 40 latach działalności wystąpi po raz pierwszy w Polsce!

Manilla Road po 40 latach działalności po raz pierwszy w Polsce! Amerykańska legenda epic heavy metalu odwiedzi nasz kraj na zaproszenie Black Silesia Productions w ramach trasy uświetniającej cztery dekady działalności. Będzie to ich pierwsza wizyta w naszym kraju.

Dla fanów, którzy wielokrotnie pisali petycje i organizowali akcje mające na celu ściągnięcie Manilla Road do Polski będzie to wydarzenie wyjątkowe. Black Silesia Productions postanowiło podjąć wyzwanie ściągnąć na jedyny koncert do Polski zespół, któremu nie udało się tu dotrzeć w trakcie całej 40-letniej kariery. Pomimo bliskiego terminu, to unikatowe wydarzenie udało się zlokalizować w Warszawie, w znanym i lubianym Klubie Stodoła. Koncert Manilla Road poprzedzi występ trzech polskich supportów, które zostaną ogłoszone wkrótce.

Manilla Road

27 maja 2017
Warszawa, Klub Stodoła, Open Stage

Timetable:
18:00 – otwarcie drzwi
19:00 – rozpoczęcie koncertu

Bilety:

75 zł – przedsprzedaż
85 zł – w dniu koncertu

Organizator: Black Silesia Production
Regulamin imprez Black Silesia Productions:
www.blacksilesia.pl

BILETY KOLEKCJONERSKIE NA www.stodola.pl

W sprzedaży dostępne również Karty Podarunkowe Klubu Stodoła – obdaruj bliskich wyjątkowym koncertem.

 

Koncerty – najciekawsze informacje o występach polskich i zagranicznych artystów na warszawskich scenach. Od rocka po jazz i muzykę klasyczną. Kameralne koncerty i masowe występy. Informacje o biletach i promocjach. Darmowa baza koncertów. Zobacz jakie wydarzenia odbędą się w Warszawie! Blog WaszaWawa jako pierwszy publikuje informacje o koncertach w Warszawie. Dzięki niemu dowiesz się gdzie i kiedy odbędą się koncerty Twojego ulubionego artysty. Dowiesz się gdzie i za ile kupisz bilety na koncert. WaszaWawa to darmowa baza najważniejszych informacji na temat muzycznych imprez w Warszawie. Poznaj najciekawsze miejsca w Warszawie, zaplanuj koncertowy weekend, zobacz gdzie wybierzesz się na hitowe filmy lub gdzie zobaczysz rewelacyjne spektakle. Dotknij miasta, które tętni cały czas życie.