Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

kino luna

Kino Luna zaprasza ma Nocny Tani Poniedziałek z Davidem Lynchem!

21 maja 2017 roku wraca kultowy serial „Twin Peaks”!  Z tej okazji Kino Luna zaprasza Was na wyjątkowy Nocny Tani Poniedziałek z Davidem Lynchem!

kino luna

kino luna

Już 8 maja od godz. 19:00 będziecie mogli zobaczyć trzy najważniejsze filmy reżysera:
– „Miasteczko Twin Peaks. Ogniu krocz ze mną.” – odrestaurowany cyfrowo ze scenami, które nigdy nie ujrzały światła dziennego, w wersji 4K
– „Zagubiona autostrada”
– „Głowa do wycierania” w wersji 4K
Bilety dostępne w kasie i online w cenach:
– na pokaz „Miasteczko Twin Peaks. Ogniu krocz ze mną.” – 20 zł
– na wszystkie trzy filmy – 33 zł
Pomiędzy filmami 15-minutowe przerwy.
Przewidywany koniec maratonu ok. godz. 1:30.

W cenie każdego biletu kawa i pączek!

 

Kino – Masz ochotę wybrać się do kina na film? Kochasz multipleks czy wolisz kino niszowe? WaszaWawa.pl to idealny blog dla Ciebie i Twoich znajomych. Dzięki WaszaWawa.pl poznasz bieżący repertuar kin. Dowiesz się o nowościach filmowych oraz w jakim kinie grają Twój film. Blog WaszaWawa publikuje informacje o nowościach filmowych, premierach Warszawie. Dzięki niemu dowiesz się gdzie i kiedy Twój film wchodzi do kin. Zdobędziesz bilety do kina, jako pierwszy zobaczysz najnowszy trailer filmu i dowiesz się o ciekawych wydarzeniach filmowych w Warszawie. WaszaWawa to darmowa baza najważniejszych informacji na temat filmów w Warszawie. Premiery filmowe, repertuar kin, co warto zobaczyć w kinie, jakie filmy warto obejrzeć, poznasz film który zarobił najwięcej pieniędzy. Jakie kina w Warszawie grają teraz Twój film? Ten blog to dla Ciebie doskonała baza wiedzy.