Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Grunt i Woda ruszył z drugim sezonem nad Wisłą!

Już po raz drugi zapraszam Was nad Wisłę do lokalu Grunt i Woda, który właśnie ruszył z kolejnym sezonem!

W tym roku czeka Wam na pewno wiele miłych niespodzianek i nowości. Po pierwsze, zmieniło się wnętrze lokalu a przestrzeń wokół niego została jeszcze bardziej unowocześniona.

Co więcej? Będzie jeszcze więcej zieleni i przyjaznych rozwiązań. Powiększono ogród i strefę dla dzieci. Jedna z drewnianych pergoli została zaadoptowana na przestrzeń co-workingowa. Będzie można w fajnych i komfortowych warunkach pracować nad Wisłą, niezależnie od pogody.

Dodatkowo mnóstwo stałych cykli kulturalnych, imprez jedzeniowych w tym w każdą sobotę od 11:00-15:00 BBQ nad Wisłą, a w każdą niedziele Jazz Brunch nad Wisłą – połączony z Live cookingiem w opcji „płacisz raz i jesz ile chce”.

W tym samym czasie w ogrodzenie będę realizowane animacje dla dzieci. W Gruncie i Wodzie czekać będą na Was również zamknięte spotkania z podróżnikami (cykl Podróże i Wino). Big Bandowe Noce i potańcówki do rana, Jazzowe wieczory i mnóstwo koncertów na żywo.

W ciągu dnia Grunt i Woda zaprasza Was na spotkania i warsztaty z ciekawymi i kreatywnymi ludźmi. Nad Wisłą odbywać się będą zajęcia dla rodzin z dziećmi.

Zapowiada się naprawdę intensywny i pyszny sezon.

 

Zastanawiasz się gdzie zjeść w Warszawie? Poznaj sprawdzone restauracje w Warszawie. Gdzie zjeść w warszawie po 22 lub gdzie w Warszawie na piwo. Niezależne opinie, recenzje i oceny. Tylko sprawdzone restauracje w Warszawie. Nie czekaj! Poznaj i dziel się rekomendacjami. Przeczytaj na najpopularniejszym blogu o Warszawie. Naszła Was gastrofaza i jesteście ciekawi gdzie jest najlepszy kebab w Warszawie. Chcecie zamówić coś z Uber Eats, ale nie wiecie która restauracja w Warszawie jest najlepsza? Planujecie zabrać dziewczynę na randkę i potrzeba dobra restauracja na kolacje. Po to właśnie jest ten blog! Dzięki kategorii Warszawa na talerzu poznacie najbardziej sprawdzone miejsca i uczciwe rekomendacje. Dowiecie się gdzie zjeść w Warszawie z dziewczyną i gdzie pójść na piwo z kumplami!