Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Gok Van

Stylista Gok Wan odwiedzi Warszawę. Tym razem pojawi się w zupełnie innej roli!

3 marca znany z programu “How to look good naked”, Guru mody i stylu na całym świecie. Kochany przez miliony kobiet – także Polek pojawi się w warszawskim klubie THE VIEW, gdzie wystąpi jako… DJ!

Klub The View Warsaw oraz grupa producencka In sound we trust mają przywilej i ogromną przyjemność reprezentować pierwszy występ Goka w Polsce. To właśnie w The View Warsaw odbędzie się pierwsza polska impreza i jednocześnie GRAND OPENING trasy DJskiej Goka Wana!

Moda od zawsze romansowała z muzyką, potwierdza się to również i tym razem, a jeśli połaczymy to z hasłem  “Dance like no-one is watching, but dress like everyone is”, które  hasło przyświecało Gok Wan’owi podczas jego ekscytującej trasy w Wielkiej Brytanii, to możemy spodziewać się naprawdę gorącej nocy!


Podczas swojej pierwszej trasy poza UK ten światowej sławy fashionista i prezenter telewizyjny rozpali do czerwoności każdy dancefloor, na którym zdecyduje się rozkręcić imprezę.

PIĄTEK 3.03.2017
——————————————
Gok Wan (DJ SHOW)
support:
Boguta & Kruczkowski

*start: 22:00 / obowiązuje selekcja
*rezerwacje: [email protected] / +48 663 971 942
*wstęp 18+
*bilety: https://www.biletomat.pl/imprezy/gok-wan-dj-tour-grand-opening-4966/

 

Koncerty – najciekawsze informacje o występach polskich i zagranicznych artystów na warszawskich scenach. Od rocka po jazz i muzykę klasyczną. Kameralne koncerty i masowe występy. Informacje o biletach i promocjach. Darmowa baza koncertów. Zobacz jakie wydarzenia odbędą się w Warszawie! Blog WaszaWawa jako pierwszy publikuje informacje o koncertach w Warszawie. Dzięki niemu dowiesz się gdzie i kiedy odbędą się koncerty Twojego ulubionego artysty. Dowiesz się gdzie i za ile kupisz bilety na koncert. WaszaWawa to darmowa baza najważniejszych informacji na temat muzycznych imprez w Warszawie. Poznaj najciekawsze miejsca w Warszawie, zaplanuj koncertowy weekend, zobacz gdzie wybierzesz się na hitowe filmy lub gdzie zobaczysz rewelacyjne spektakle. Dotknij miasta, które tętni cały czas życie.