Loading Posts...

Factory na Narodowym do 5 marca!

Sezon na zimowe szaleństwa ruszył pełną parą. Factory Annopol przygotowało dla fanów aktywnego wypoczynku wyjątkowe miejsce na Stadionie Narodowym. Na entuzjastów zimowych atrakcji czeka magiczna, sezonowa strefa Factory. Można w tym miejscu zregenerować siły przed dalszą jazdą na łyżwach, czy szalonymi zjazdami z górki lodowej. Od początku listopada aż do 5 marca Factory zaprasza do Chillout Zone – wyjątkowego miejsca dla miłośników łyżwiarstwa.

Podczas odwiedzin w jednym z największych ośrodków zimowej zabawy w stolicy, Factory Annopol proponuje wspólny odpoczynek w strefie relaksu, która działać będzie przez cały sezon zimowy. Dla gości Zimowego Narodowego centrum outletowe zapewnia przytulne miejsce, gdzie wraz z przyjaciółmi można odpocząć w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni na wygodnych kanapach przy dźwiękach nastrojowej muzyki. Dla tych, którzy poczuli chłód zimy zostały przygotowane ciepłe koce. Chillout Zone przyciąga wyjątkowym wystrojem, gdzie już można poczuć atmosferę zimowych szaleństw.

Po odpoczynku w Chillout Zone Factory Annopol zaprasza na zakupy. To doskonałe miejsce, aby między innymi zakupić świąteczne prezenty w rozsądnej cenie, dzięki czemu możemy uszczęśliwić jeszcze więcej bliskich nam osób! W outlecie znajdziemy duży asortyment od sprzętu domowego, wyposażenia kuchni, kosmetyków, ubrań i akcesoriów modowych taniej od -30% do -70%.


Leave a Comment