Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Cassius warszawa

Ekskluzywny występ didżejski Cassius już 20 maja!

Myśląc o kultowych przedstawicielach francuskiej sceny elektronicznej na myśl przychodzi nam kilka oczywistych nazwisk na czele z Daft Punk, kolektywem Air, Tim Paris czy Etienne de Crecy, ale jednym tchem możemy wymienić również duet Cassius, który odpowiedzialny jest za kilka bardzo znanych i chwytliwych sztosów tj. „Feeling For You” z 1998(!) roku, „La Mouche”, „I’m a Woman” czy jeszcze pachnące świeżością „I Love u so” z 2011 roku.

Klub ISKRA Pole Mokotowskie ma przyjemność ogłosić i jednocześnie bardzo serdecznie zaprosić Was na długo wyczekiwany i ekskluzywny występ w formule didżejskiej – jednego z najpopularniejszych i uznanych francuskich przedstawicieli sceny elektronicznej – Cassius, który ostatnio znów stał się aktywnym i pełnoprawnym uczestnikiem na klubowej scenie.

 

Hubert ‚Boom Bass’ Blanc-Francard & Philippe ‚Zdar’ Cerboneschi, bo tak naprawdę nazywają się twórcy tej supergrupy stworzyli jeden z najważniejszych projektów we francuskiej muzyce tanecznej!

Cassius warszawa

Cassius warszawa

Poznali się w 1988 roku pracując razem w studiu nagrań ojca Huberta, który był wówczas jednym z czołowych paryskich producentów muzycznych! Wspólnie wyprodukowali albumy dla MC Solar i współpracowali nad projektem Zdar’a „Le Funk Mob”.

Tym razem zadanie jest jeszcze trudniejsze, bo zadowolenie i zaspokojenie muzycznych potrzeb społeczności klubowej ISKRA Pole Mokotowskie, a wszystko to spoczywać będzie na barkach „Zdara”, który do stolicy Polski przyjedzie z torbą pełną hitów i szlagierów.

 

Koncerty – najciekawsze informacje o występach polskich i zagranicznych artystów na warszawskich scenach. Od rocka po jazz i muzykę klasyczną. Kameralne koncerty i masowe występy. Informacje o biletach i promocjach. Darmowa baza koncertów. Zobacz jakie wydarzenia odbędą się w Warszawie! Blog WaszaWawa jako pierwszy publikuje informacje o koncertach w Warszawie. Dzięki niemu dowiesz się gdzie i kiedy odbędą się koncerty Twojego ulubionego artysty. Dowiesz się gdzie i za ile kupisz bilety na koncert. WaszaWawa to darmowa baza najważniejszych informacji na temat muzycznych imprez w Warszawie. Poznaj najciekawsze miejsca w Warszawie, zaplanuj koncertowy weekend, zobacz gdzie wybierzesz się na hitowe filmy lub gdzie zobaczysz rewelacyjne spektakle. Dotknij miasta, które tętni cały czas życie