Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Bar wieczorny otwiera swój dziedziniec!

Stęsknieni za ciepłymi popołudniami i wieczorami na leżakach pod niebem pełnym pięknych gwiazd? Bar Wieczorny otwiera swój dziedziniec gdzie będą Wam  serwować dobre koktajle!

Zapraszam Was na oficjalne otwarcie. Fajnie będzie Was spotkać na dziedzińcu. Jak co roku Bar Wieczorny otworzy dla Was drugi bar. Ekipa pracuje również nad możliwością serwowania jedzenia z grilla, ale o tym wkrótce.

Dla miejskich ogrodników przygotowane zostały skrzynki, w których będziecie mogli zasadzić zioła i kwiaty w naszym ogródku. Do zobaczenia na Wiśniowej.

12 maja – Bar Wieczorny
Wiśniowa 46

 

Zastanawiasz się gdzie zjeść w Warszawie? Poznaj sprawdzone restauracje w Warszawie. Gdzie zjeść w warszawie po 22 lub gdzie w Warszawie na piwo. Niezależne opinie, recenzje i oceny. Tylko sprawdzone restauracje w Warszawie. Nie czekaj! Poznaj i dziel się rekomendacjami. Przeczytaj na najpopularniejszym blogu o Warszawie. Naszła Was gastrofaza i jesteście ciekawi gdzie jest najlepszy kebab w Warszawie. Chcecie zamówić coś z Uber Eats, ale nie wiecie która restauracja w Warszawie jest najlepsza? Planujecie zabrać dziewczynę na randkę i potrzeba dobra restauracja na kolacje. Po to właśnie jest ten blog! Dzięki kategorii Warszawa na talerzu poznacie najbardziej sprawdzone miejsca i uczciwe rekomendacje. Dowiecie się gdzie zjeść w Warszawie z dziewczyną i gdzie pójść na piwo z kumplami! Jeżeli nie chcecie ruszać się z domu, to również tu znajdziecie rekomendacje, która pizza nocą jest najlepsza, skąd zamówić włoskie jedzenie w Warszawie lub kto dostarcza najlepszy catering w Warszawie. Mam nadzieję, że będzie to dla Ciebie wyjątkowe miejsce, pełne ciekawych opinii.