Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

22 marca kolejny pokaz w ramach DKF „Wysokich Obcasów”: American Honey Andrei Arnold

Gutek Film oraz magazyn „Wysokie Obcasy” zapraszają na specjalne, przedpremierowe pokazy filmu American Honey w reżyserii Andrei Arnold, w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Wysokich Obcasów”.

„American Honey” to pulsujące emocjami i muzyką love story o poszukiwaniu własnej drogi w życiu w reżyserii jednej z najciekawszych reżyserek współczesnego kina, nominowanej do Oscara i wielokrotnie nagradzanej w Cannes Andrei Arnold („Fish Tank”). Nowoczesne kino drogi, którego młodzi bohaterowie szukają niezależności i wolności.

Bilet do kina Muranów w cenie 22 zł: KUP BILET

W warszawskim kinie Muranów projekcja odbędzie się o godz. 19:00, a po niej zapraszam na dyskusję, którą poprowadzi dziennikarz filmowy Krzysztof Kwiatkowski. Jego gościem będzie Karolina Sulej, dziennikarka, kulturoznawczyni, redaktorka stylu życia „Wysokich Obcasów”, obecnie pracująca nad książką o Coney Island. Zakochana bez pamięci w amerykańskiej popkulturze.

ZNIŻKA: Osoby, które przyjdą na pokaz z nr 11 (923) „Wysokich Obcasów” (wydanie z 18 marca), będą mogły kupić bilet w promocyjnej cenie. W sprawie zniżki proszę kontaktować się bezpośrednio z danym kinem. Podczas pokazu wśród widzów zostaną rozdane DVD z repertuaru Gutek Film.

Plan wieczoru w Kinie Muranów:
19:00 – początek filmu
ok. 21:40 – początek dyskusji

 

Kino – Masz ochotę wybrać się do kina na film? Kochasz multipleks czy wolisz kino niszowe? WaszaWawa.pl to idealny blog dla Ciebie i Twoich znajomych. Dzięki WaszaWawa.pl poznasz bieżący repertuar kin. Dowiesz się o nowościach filmowych oraz w jakim kinie grają Twój film. Blog WaszaWawa publikuje informacje o nowościach filmowych, premierach Warszawie. Dzięki niemu dowiesz się gdzie i kiedy Twój film wchodzi do kin. Zdobędziesz bilety do kina, jako pierwszy zobaczysz najnowszy trailer filmu i dowiesz się o ciekawych wydarzeniach filmowych w Warszawie. WaszaWawa to darmowa baza najważniejszych informacji na temat filmów w Warszawie. Premiery filmowe, repertuar kin, co warto zobaczyć w kinie, jakie filmy warto obejrzeć, poznasz film który zarobił najwięcej pieniędzy. Jakie kina w Warszawie grają teraz Twój film? Ten blog to dla Ciebie doskonała baza wiedzy.