Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

Aioli

Aioli zaprezentowało nową kartę menu – co nowego zjesz w tej popularnej restauracji?

1 marca na stoły restauracji Aioli trafiła nowa wiosenna karta menu – a w niej przede wszystkim świeżość – oparta na wykorzystaniu sezonowych warzyw i owoców, lekkość – wiele pozycji vege i fit, akcenty kuchni bliskowschodniej, podkreślenie regionalności pochodzenia produktów, nastawienie na towarzyskość i wspólne chwile w Aioli.

Aioli

Zespół AïOLI, pracując nad nową kartę chciał przypomnieć swoim Gościom o wysokiej jakość produktów, które na co dzień wykorzystuje w swojej kuchni. Składniki na których bazuje kuchnia AIOLI dostarczane są przez polskich dostawców każdego dnia rano, wśród nich znajdują się warzywa, owoce, zioła, jajka oraz produkty pochodzenia mlecznego.

Aioli warszawa

Zgodnie z południowo europejskim profilem kuchni AIOLI, wiele produktów i składników dostarczanych jest prost z Włoch, Hiszpanii czy Francji. Włoska długodojrzewająca szynka Prosciutto Crudo, hiszpańskie kiełbasy Chorizo Sarta, włoskie salami Finochiona, sery: Anari, Dor Blue włoska Mozarella di Bufala. Mąka, z której robiona jest pizza sprowadzana jest prosto z Francji, a baza sosów to włoskie pomidory Pelati.

Aioli menu

AIOLI komponując menu poszło dalej w kierunku Basenu Morza Śródziemnego uzupełniając się o smaki kuchni izraelskiej i tunezyjskiej co można spotkać w pozycji śniadaniowej jaką jest AIOLI Schakschuka, oraz w tapasach wybierając Mezze czy Kofta Falafel.

Kilka z nowości w menu:

– Chia Yogurth With Cubes – pełnowartościowe śniadanie wzbogacone o Raw Cubes będące połączeniam składników przyspieszających metabolizm i poprawiających kondycję organizmu – produkt Purella Food.


– BBQ RUM / Whisky Burger – burger z sosem na bazie rumu Oakheart / whisky Bulleit, wprowadzony na prośbę #aiolifriends

– Pizza #aiolifriends – kompozycja smaków, która wygrała w konkursie na autorską pizzę #aiolifriends– Sałatki oparte na czterech głównych podstawach do których każdy #aiolifriends może dobrać dodatki według swojego uznania

– Ryby – Karmazyn i Halibut

– Lemoniady – mandarynkowa z liczi czy też AïOLI COLA

– Koktajle –AïOLI Chlorella Green i AïOLI Chlorella Sweet

+ klasyki AïOLI w odmienionej wersji, których nie mogło zabraknąć w wiosennej odsłonie: BREKKIE PIZZA z brokułem, BACON SANDWICH z Guacamole czy steki z najlepszej jakości polskiej wołowiny na sezonowych warzywach.

Aioli

Nie możemy również zapomnieć o tym, że AïOLI od wielu lat angażuje się w różnego rodzaju akcje społeczne oraz formy pomocy tak jest też tym razem.

Kontynuując strategię AïOLI Kids – restauracje rozpoczęły działania z Organizacją Nurture The World tym samym tworząc specjalną pozycję w menu – Sałatka AïOLI Nurture The World, z której część dochodu wspiera projekt dożywiania dzieci w Polsce.

 

 

Zastanawiasz się gdzie zjeść w Warszawie? Poznaj sprawdzone restauracje w Warszawie. Gdzie zjeść w warszawie po 22 lub gdzie w Warszawie na piwo. Niezależne opinie, recenzje i oceny. Tylko sprawdzone restauracje w Warszawie. Nie czekaj! Poznaj i dziel się rekomendacjami. Przeczytaj na najpopularniejszym blogu o Warszawie. Naszła Was gastrofaza i jesteście ciekawi gdzie jest najlepszy kebab w Warszawie. Chcecie zamówić coś z Uber Eats, ale nie wiecie która restauracja w Warszawie jest najlepsza? Planujecie zabrać dziewczynę na randkę i potrzeba dobra restauracja na kolacje. Po to właśnie jest ten blog! Dzięki kategorii Warszawa na talerzu poznacie najbardziej sprawdzone miejsca i uczciwe rekomendacje. Dowiecie się gdzie zjeść w Warszawie z dziewczyną i gdzie pójść na piwo z kumplami! Jeżeli nie chcecie ruszać się z domu, to również tu znajdziecie rekomendacje, która pizza nocą jest najlepsza, skąd zamówić włoskie jedzenie w Warszawie lub kto dostarcza najlepszy catering w Warszawie. Mam nadzieję, że będzie to dla Ciebie wyjątkowe miejsce, pełne ciekawych opinii.