Follow us on social

Co w Warszawie

Follow us on social

5 Blogowigilia już za nami. Zobacz fotorelację.

Już piąty raz polscy blogerzy spotkali się na corocznej imprezie pod nazwą Blogowigilia zorganizowanej przez Ilonę Patro i Annę Samsonowicz. Tym razem największe w Polsce świąteczne spotkanie digital influencerów odbyło się w Reducie Banku Polskiego. 

Blogowigilia

Podczas naszej piątej, jubileuszowej Blogowigilii postanowiłyśmy zabrać Was do źródeł. Cofamy się w czasie, wracamy do korzeni, do pierwszych blogowigilijnych spotkań, które tworzyliśmy razem. Otrzepiemy się trochę z ozdób, świecidełek i gwiezdnego pyłu. Przypomnimy sobie jak piękne są święta w gronie przyjaciół, jaki jest sens blogowigilijnych spotkań, rozmów, wspólnego tworzenia i dzielenia się. – mówiły na początku organizatorki.

blogowigilia

blogowigilia

blogowigilia

Dziewczyny przywrócił ideę wspólnego świątecznego stołu. Wspólnej radości w przygotowaniu i dzieleniu. Każdy z gości przyniósł to, czym chciałby poczęstować innych: sałatka, ryba, pasztet, barszcz, pierogi, makowiec, wigilijny kompot, własnoręcznie pieczony chleb czy ulubiony trunek. Świąteczny stół stał się miejscem pełnym smaku radości i przyjaźni.

blogowigilia

A jak wyglądało spotkanie? Zobaczcie galerię zdjęć z dzisiejszego wydarzenia!

 

Ludzie w Warszawie do dział na blogu WaszaWawa w którym prezentowane są ciekawe sylwetki osób mieszkających w Warszawie. Na co dzień mijamy w Warszawie całą masę ludzi, którzy budują historię Warszawy. To nie celebryci, nie zobaczysz ich na okładkach. To zwykli ludzie, tacy jak Ty i ja. Pełni pasji, ciekawych zainteresowań. Na blogu WaszaWawa.pl poznasz ludzi, którzy robią najlepsze zdjęcia na Instagramie, rekomendują ciekawe miejsca w Warszawie, sprawiają, że Warszawa jest wyjątkowym miastem. W dziale ludzie, znajdziesz ciekawe inicjatywy, historie, również osoby którym możesz pomóc. Ludzie w Warszawie to też przestrzeń dla Ciebie! Blog WaszaWawa publikuje informacje o tym co w Warszawie. Dzięki niemu dowiesz się gdzie najlepiej się bawić w Warszawie. Jako pierwszy zobaczysz dowiesz się o ciekawych wydarzeniach w WarszawieWaszaWawa to darmowa baza najważniejszych informacji na temat tego co w Warszawie. Premiery filmowe, repertuar kin, co warto zobaczyć w kinie, jakie filmy warto obejrzeć, poznasz film który zarobił najwięcej pieniędzy. Koncerty? Najważniejsza lista muzycznych imprez w Warszawie. Bilety na koncerty, spotkania z artystami. Jakie spektakle w Warszawie grają teraz teatry? Ten blog to dla Ciebie doskonała baza wiedzy. Poznaj najciekawsze miejsca w Warszawie, zaplanuj koncertowy weekend, zobacz gdzie wybierzesz się na hitowe filmy lub gdzie zobaczysz rewelacyjne spektakle. Dotknij miasta, które tętni cały czas życie. WaszaWawa to blog który na bieżąco informuje o najciekawszych imprezach w Warszawie. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich, tych którzy szukają informacji o koncertach, repertuarze filmowym, spektaklach. WaszaWawa to mapa wydarzeń dzięki, której nie tylko dowiesz się o tym co dzieje się w Warszawie, ale również gdzie np. zjeść dobry lunch czy romantyczną kolację.