Loading Posts...

5 Blogowigilia już za nami. Zobacz fotorelację.

Blogowigilia 2016

Już piąty raz polscy blogerzy spotkali się na corocznej Blogowigili zorganizowanej przez Ilonę Patro i Annę Samsonowicz. Tym razem największe w Polsce świąteczne spotkanie digital influencerów odbyło się w Reducie Banku Polskiego. 

Blogowigilia

Podczas naszej piątej, jubileuszowej Blogowigilii postanowiłyśmy zabrać Was do źródeł. Cofamy się w czasie, wracamy do korzeni, do pierwszych blogowigilijnych spotkań, które tworzyliśmy razem. Otrzepiemy się trochę z ozdób, świecidełek i gwiezdnego pyłu. Przypomnimy sobie jak piękne są święta w gronie przyjaciół, jaki jest sens blogowigilijnych spotkań, rozmów, wspólnego tworzenia i dzielenia się. – mówiły na początku organizatorki.

blogowigilia

blogowigilia

blogowigilia

Dziewczyny przywrócił ideę wspólnego świątecznego stołu. Wspólnej radości w przygotowaniu i dzieleniu. Każdy z gości przyniósł to, czym chciałby poczęstować innych: sałatka, ryba, pasztet, barszcz, pierogi, makowiec, wigilijny kompot, własnoręcznie pieczony chleb czy ulubiony trunek. Świąteczny stół stał się miejscem pełnym smaku radości i przyjaźni.

blogowigilia

A jak wyglądało spotkanie? Zobaczcie galerię zdjęć z dzisiejszego wydarzenia!


Leave a Comment